anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Akademia allegro

sklep-ranczo
#8 Zapaleniec#

Czy Tylko ja się dziś nie mogłam się dostać na webinar akademii allegro? Czy prowadzący/a na nią po prostu nie przybył???? Marnując mój czas????????????????????????????????

Jeżeli tylko ja to tematu nie było...

Ale z moich obserwacji jest to już trzeci raz w ostatni czasie. Niedawno też przez "problemy techniczne" webinar odbył się później- zero informacji

Szanujmy swój wzajemny czas to raz a dwa jeżeli coś stoi na przeszkodzie to nie można by tak wysłać do wszystkich zapisanych @ z informacją - dziś webinar się nie odbędzie albo problemy techniczne przepraszamy za opóźnienia???

W dobie dzisiejszej techniki i takiego zaplecza All  to chyba nie problem? a wszyscy by wiedzieli na czym stoją i czy się wgapiać kolejne pół godziny w oczekiwaniu aż ktoś łaskawie "wpadnie". 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sklep-ranczoOstatni webinar Akademii Allegro odbył się zgodnie z planem, uczestniczyło w nim wielu sprzedających i nikt nie zgłaszał nam problemów z wejściem. 

Jeśli posiadasz link pod którym rejestrowałaś swój udział albo wiadomość mailową z potwierdzeniem rejestracji, wyślij go proszę do nas na społeczność@allegro.pl. Postaramy się sprawdzić ten webinar i zbadać, dlatego wystąpiły u Ciebie problemy z dostępem. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów