anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywowałem promocyjny abonament Profesjonalny za 39zł w tym 75 darmowych wyróżnień.

e-kupiec_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Pytania:

1 Jak włączyć darmowe wyróżnienie w aukcji?

2 Na ile czasu mam darmowe wyróżnienie?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pesan_polska
#8 Zapaleniec#

1. Wystarczy wejść w edycje aukcji, lub wstawić nową i zaznaczyć z opcji promowania "Wyróżnienie", i zapisać .

2. Czas na wykorzystanie wyróżnień możesz sprawdzić w "Centrum zniżek" i tam kliknąć w przyznane pakiety.

oznacz moderatorów

e-kupiec_com_pl
#9 Pomysłodawca#

w aukcji są ceny za wyróżnienie - to nie dotyczy mnie na czas promocji?

oznacz moderatorów

pesan_polska
#8 Zapaleniec#

Jeżeli klikniesz wyróżnienie, to w podsumowaniu powinna wyświetlić się opłata za wyróżnienie 0,00 zł / 10 dni.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@e-kupiec_com_pl  Zobacz tutaj czy masz aktywowaną zniżkę.  

Koniecznie uważnie przeczytaj regulamin tej promocji. Zniżka może być na konkretne kategorie i zapoznaj się z opłatami do ofert wyróżnionych.

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

@e-kupiec_com_pl   uważaj z opłatami za sprzedaż wyróżnionych ja ostatnio dopiero to zauważyłam że jest podwójna prowizja 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki @e-kupiec_com_pl prowizja od sprzedaży w wyróżnionych ofertach nie jest podwójna. Wynosi dla kont firmowych 0,6 lub 0,75 wartości obowiązującej prowizji w danej kategorii. Dodatkowa prowizja od sprzedaży w wyróżnionych ofertach widoczna jest na rachunku jako osobna pozycja (obok standardowej prowizji do sprzedaży).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika jak nie jest podwójna ?

Prowizja od sprzedaży i prowizja od prowizji ( wyróżnienie ) czyli dwie pozycje na rachunku 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 słowo podwójna zrozumiałam jako powtarzającą się dwa razy, złożoną z dwóch identycznych części, sugeruje to, że dwa razy zostanie nałożona taka sama opłata. Dlatego chciałam uściślić, że jest to dodatkowa, a nie podwójna opłata.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów