anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Finanse a zamkniecie konta

kot_rea
#7 Wielbiciel#

Cześć, może ktoś z was miał podobna sytuacje i mi pomoże. Czy jeżeli na moim koncie allegro finanse znajduja sie środki, a ja zdecyduje się zamknać konto to w przypadku kiedy nie ma zweryfikowanego konta bankowego przypisanego do mojego konta Allegro, ta cudowna firma będzie musiała przelać moje pieniadze na wskazane przeze mnie konto czy jak to sie wtedy odbywa? Widzialem gdzies w regulaminie ze zamykanie konta trwa 60 dni i w tym czasie musze wyplacic te pieniadze ale co w momencie kiedy tego nie zrobie? Ta kasa raczej nie przepada

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@kot_rea Pieniądze nie mogą przepaść, nawet tak nie myśl. One są Twoje, a Allegro nie ma prawa ich sobie przywłaszczyć. Wyjaśnij to tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf&subjectId=86e88a9d-e...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kot_rea Konsultuję z właściwym zespołem jak wyglądają wypłaty środków w takim przypadku. Gdy tylko otrzymam szczegóły, wrócę tutaj do CIebie z informacją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kot_rea
#7 Wielbiciel#
i jak?
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ciężkie pytanie i myślą.😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kot_rea Przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale właśnie dostałam potwierdzenie, że przypadku zamknięcia konta, gdy na Twoim saldzie w  Allegro Finanse są niewypłacone środki, będą one przechowywane przez operatora finansowego. Tutaj obowiązują te same przepisy jak w przypadku banków. Operator będzie przechowywał Twoje pieniądze, dopóki się po nie nie zgłosisz. 

Pamiętaj proszę, że wypłatę możesz zlecić na konto małżonka (jeśli jest dodany do konta), albo przypisać do konta rachunek zagraniczny, jeśli ten obsługuje przelewy w złotówkach.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów