anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DPD nie można wysłać NADAJ PRZESYŁKĘ z allegro

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

nie można wysłać NADAJ PRZESYŁKĘ z allegro
Oto komunikat: Witaj w Wysyłam z Allegro!
Daj na chwilę, niektóre nasze ustawienia. Sprobuj ponownie za kilka minut.

Próbowałem już kilka razy

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

LEW433
#21 Demiurg#

To wyczyść przeglądarkę na początek.🤗

oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

To nie pomaga

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Babyhoodua czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z tym komunikatem? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

Babyhoodua_0-1653670129714.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Babyhoodua dziękuję! Konsultuję to z działem technicznym, dam znać gdy otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

nie działa Wysylam z Allegro
co robić?

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A przypadkiem nie wyłączyli WzA 🤔

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 nie, nie wyłączyliśmy WzA, a gdyby inni sprzedający mieli takie problemy z pewnością byśmy o tym wiedzieli 🙂

 @Babyhoodua muszę poprosić Cię o cierpliwość, zespół techniczny wyjaśnia ten problem, dam znać, gdy otrzymam więcej informacji w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, poczekam. To nasze pierwsze zamówienie. Naprawdę chcemy, żeby wszystko się udało.

oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, Masz już odpowiedź z działu technicznego? Jak NADAJ PRZESYŁKĘ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Babyhoodua przykro mi, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi w tej sprawie. Dopytuję już o to. Jeśli nie chcesz ryzykować opóźnienia w nadaniu przesyłek możesz skorzystać bezpośrednio ze strony przewoźnika - Managera przesyłek w przypadku InPost lub np. Furgonetki

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

Zamówiłem Allegro Kurier DPDAllegro Smart!. Darmowa dostawa. Czy mogę zrobić etykietę na stronie przewoźnika, czy muszę korzystać z Allegro?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Babyhoodua w tej sytuacji, skoro nadanie przesyłki za pomocą Wysyłam z Allegro stanowi problem, możesz nadać przesyłkę na stronie przewoźnika. 
Udostępnij proszę numer przesyłki do śledzenia kupującemu, dzięki temu będzie mógł ją śledzić oraz wyświetli się status przesyłki. Aby to zrobić wejdź proszę w tą zakładkę, przy właściwym zamówieniu wybierz proszę [akcje] i [numery przesyłek]. Następnie wybierz, czy wysyłka jest z Polski czy z zagranicy. Zaznacz odpowiedniego przewoźnika z listy, wklej numer przesyłki i kliknij [zapisz]. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

Czy jeśli wystawię Allegro Kurier DPDAllegro Smart na stronie przewoźnika, to będzie za darmo? Klient nie musi płacić, a ja nie muszę płacić?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Babyhoodua możesz zintegrować konto Allegro z wybraną firmą brokerową. Tutaj apaczka, tutaj furgonetka, trzeba założyć konto. Żeby nadawać przesyłki na stronie przewoźnika trzeba mieć podpisaną umowę z tym przewoźnikiem.
Aby przesyłka była rozliczona przez Allegro, podaj poprawny, zamaskowany adres e-mail kupującego (jest to warunek konieczny). Przesyłka w ramach Smart! będzie bezpłatna dla kupującego, jednak do Twojego rachunku Allegro zostanie doliczona opłata za nadanie przesyłki Smart! według cennika Allegro Smart! (1,99 zł w przypadku tej przesyłki). To jaką opłatę pośrednik doliczy za nadanie przesyłki należy sprawdzić indywidualnie przy konkretnym zamówieniu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

Nie mam umowy z przewoźnikiem. Muszę wysłać z allegro. Ile czasu zajmuje otrzymanie odpowiedzi z działu technicznego?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Babyhoodua właśnie otrzymałam informację, że problem został rozwiązany i nie powinien już występować. Sprawdź to proszę i daj znać czy już wszystko działa. 

@okon_musielak zgłoszę również Twoją sprawę, wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Babyhoodua
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję Ci!
Problem rozwiązany.

oznacz moderatorów

okon_musielak
#7 Wielbiciel#

 Mam dokładnie ten sam problem z WzA. Potrzebuje nadać Allegro kurier UPS, klient czeka już klika dni na przesyłkęz a portal odpowiada "Daj nam chwilkę..."

oznacz moderatorów