anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro kurier DPD pobranie

MAMY ROZWIĄZANIE!
toytoyspl
#2 Obserwator#

Cześć.

Mam w ofercie możliwość skorzystania z dostawy "Allegro kurier DPD pobranie" przy wprowadzaniu paczki system wypluwa że ten przewoźnik nie realizuje przesyłek pobraniowych. To jak to w końcu jest ?

Zrzut ekranu z menadzera przesylek 

 

Pozdrawiam 
Dominik

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@toytoyspl trzeba mieć umowę 🙂

Metoda dostawy Allegro Kurier DPD pobranie jest aktualnie dostępna w Wysyłam z Allegro tylko po podpisaniu umowy z przewoźnikiem. Wkrótce będziesz mógł z niej korzystać w narzędziu również bez umowy z DPD.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
toytoyspl
#2 Obserwator#

Dziękuję. Właśnie przeglądałem nowy model rozliczeniowy z 17 marca 2020 i faktycznie jest tak jak piszesz 🙂

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@toytoyspl aktualizacja od 5 lipca pobraniówki nadasz bez podpisywania umowy z przewoźnikami 🙂

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/zmiany-i-nowosci-dla-sprzedajacych-5-15-i-19-lipca-5LwrYxRGwu1#...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Gravity-shop
#8 Zapaleniec#

Witam od wczoraj zacząłem korzystać z  oferty wysyłki Allegro Smart DPD - Klient zakupił przedmiot za pobraniem. Chce wygenerować list przewozowy, ale za każdym razem wyskakuje mi błąd Pobranie przy doręczeniu "Usługa niedostępna u tego przewoźnika" Dlaczego tak się dzieje ?? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

 

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Gravity-shop do pobrań na razie potrzebna jest umowa z przewoźnikiem .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Gravity-shop 

 
  •  
 
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Gravity-shop 

aktualizacja od 5 lipca pobraniówki nadasz bez podpisywania umowy z przewoźnikami 🙂

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/zmiany-i-nowosci-dla-sprzedajacych-5-15-i-19-lipca-5LwrYxRGwu1#...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 tylko to dotyczy pobraniówek od UPS, w przypadku DPD jeszcze nie możemy określić kiedy nadanie takiej przesyłki będzie możliwe w Wysyłam z Allegro bez podpinania umowy z przewoźnikiem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika no tak faktycznie 😞

To czemu w treści wymieniliście wszystkich, Wystarczy, że udostępnisz poniższe metody w swoich ofertach ? 

  • Jeśli masz konto firmowe, przesyłki nadasz bez podpisywania umowy z przewoźnikami, a za dostawę rozliczysz się bezpośrednio z nami. Wystarczy, że udostępnisz poniższe metody w swoich ofertach i skorzystasz z Wysyłam z Allegro:

    • Allegro Kurier UPS (do 10 kg) Pobranie – od 5 lipca
    • Allegro UPS Odbiór w Punkcie – od 5 lipca
    • Allegro Kurier UPS (do 10 kg)
    • Allegro Kurier DPD
    • Allegro Pocztex Kurier 48
    • Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
    • Allegro Przesyłka Polecona.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 ale tutaj wymienione jest Allegro Kurier DPD i tu faktycznie nie potrzeba umowy, a nie Allegro Kurier DPD pobranie, gdzie podpięcie umowy jest wciąż konieczne.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów