anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zawiesilo mi konto a moje pieniadze znikly.

AmaDixxxxxx
#7 Wielbiciel#

Witam. Allegro nie powiadomilo mnie o sprzedanym przedmiocie. Zaczel sie dyskusja o rozwiazanie sytuacji z kupującym, allegro znow nie dalo powiadomienia. Dogadalem sie z kupujacym, wyslalem paczke. Allegro napisalo ze zabralo za paczke inpost pieniadze z zaplaty, a potem nagle zniknely moje pieniadze, a za paczke doliczono mi do salda na minusie. Stracilem pieniadze na wysylke,moje pieniadze zniknely a konto jest zablokowane. Allegro mi nie odpisuje a z opcji kontakt zniknela mozliwosc zamowienia rozmowy telefonicznej ktora zamawialem 17 stycznia a 18 juz jej w opcjach nie bylo. Wyszlo ze tylko ja na tym wssystkim trace mimo ze migracja allegro na allegro lokalne doprowadzila do tego. Potrzebuje odzyskac konto by dalej wystawiac i chcial bym wiedziec gdzie moje pieniadze bo w rozliczeniach na allegro ich tez nie ma. Dodalem karte do konta.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AmaDixxxxxx Jeśli chodzi o powiadomienia, sprawdź proszę folder ze spamem. Zdarza się, że nasze wiadomości trafiają właśnie tam. 

Widzę, że napisałeś przez formularz wczoraj wieczorem, dzisiaj powinieneś otrzymać odpowiedź. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AmaDixxxxxx nie możliwe, że nie dostałeś żadnego powiadomienia. Powinieneś dostać na e-mail. Kupujący otworzył spór i w związku, że nie odpowiadałeś na niego zakończyło go jako nierozwiązany. Pewnie Allegro zwróciło kasę z twojego allegro finanse.

oznacz moderatorów

AmaDixxxxxx
#7 Wielbiciel#

Napisalem ze rozwiązałem spór. Wyslalem paczke a allegro nie dosc ze naliczylo mi paczke mimo, ze pisalo ze na paczke idzie z pieniedzy ktory dal sprzedajacy. To mam zablokowane konto a pieniadze do mnie nie dotarly ale nie mam tez o nich informacji na allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Trochę dziwna sytuacja ale napisz jaką odpowiedź dostałeś od Allegro.

oznacz moderatorów