anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zdecydowało kiedy możemy pracować.

zak_pr
#10 Popularyzator#

Wydłużenie czasu dostawy poza plecami sprzedawców to za mało. 

Okazuje się że w pozycji dostawy "odbiór osobisty" mamy: 27-12-2021. Dzisiaj jest 22-12-2021. Mamy otwarty sklep nawet w Wigilię do południa.  Zgłoszenie problemu nie jest widoczne przez obsługę - wklejają odpowiedz odnośnie wysyłek a nie odbioru na miejscu.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nic nowego na allegro pracujesz 24 h na dobę bo nawet jak nie masz wysyłek to i tak musisz być czujny czy jakiś klient nie napisze ci "dziękuję za udaną transakcję " czy "życzę wesołych świąt" a jak nie odpowiesz to statystyki ci pokażą gdzie twoje miejsce. 

oznacz moderatorów

zak_pr
#10 Popularyzator#

A czy ty przeczytałeś w czym problem ? Bo ja akurat pisałem o odwrotnej sytuacji. Algorytm który wydłużył wszystkim czas dostawy jednocześnie oznaczył że mamy zamknięty sklep stacjonarny.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@zak_pr To tak na wszelki wypadek, żeby przypadkiem klient nie przyszedł do twojego sklepu i nie kupił bez pośrednictwa Allegro.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Twórcy tych algorytmów robili je pod kątem allegro a nie twojego sklepu stacjonarnego a z zakupów z odbiorem osobistym i płatności za nie przez klientów na miejscu to zysku z prowizji nie mają.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@zak_pr 

Padłeś ofiarą kolejnej już nieprzemyślanej, podjętej na szybko decyzji. Gdyby istniał plan "B", przygotowany wcześniej na taką ewentualność, byłoby zapewne inaczej. Jeśli od pomysłu do realizacji mija raptem kilka godzin wypełnionych miotaniem się w panice, nie ma opcji, żeby uwzględnić przypadki - wybacz wyrażenie - marginalne.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@zak_pr bo mózgi z allegro nie wpadły na to, że możesz tylko oferować odbiór osobisty

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ten wydłużony czas dostawy tylko generuje większą ilość kontaktów bezpośrednich ze sprzedawcami. Nawet nie wiem gdzie te osoby znajdują numery telefonu i dzwonią że na allegro dopiero po świętach a czy za pobraniem będzie szybciej.

oznacz moderatorów