anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Analiza raportu wysyłki tego samego dnia

Marshall011
#10 Popularyzator#

Bez tytułu.png

 

Dzień dobry, 

Powyżej znajduje się fragment zestawienia "godzin wysyłki tego samego dnia". Już nie mam siły po prostu do tego, spójrzcie na daty. Każda paczka z tych 3 (tak jest generalnie zawsze ale wstawiam fragment). Jest wysłana tego samego dnia, dociera kolejnego dnia do zamawiającego. I w 2 przypadkach "Czy szybka dostawa?" Tak a w jednym Nie. Proszę o moderatora o wytłumaczenie dlaczego tak jest. Niepojętym jest dla mnie fakt, jak można mieć tutaj więcej niż 30%. Wysyłam zawsze w terminie a to liczy sobie jak chce. Dlaczego @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Marshall011
#10 Popularyzator#

Tak, ktoś kupił przedmiot w piątek o 20, wysłany został zgodnie z deklarowanym czasem w poniedziałek o 10, doszedł we wtorek. Może ja coś zle rozumiem? 

Ale żeby nie było, wrzucam pozostałe zamówienia. Jak widzisz, wszystkie oprócz może jednego są wysłane zgodnie z deklarowanym "Kup przed 14, wysyłka tego samego dnia", dostarczane są następnego dnia. A mimo to mam "Czy szybka dostawa?" NIE. Może ja mam coś zle ustawione? Tak samo jak kolumna "Deklarowany czas na wysyłkę" dlaczego w jednym przypadku jest 1 dzień a w innym wysyłka tego samego dnia? Tego tez nie rozumiem. Dla ofert mam ustawione wysyłka "natychmiast". Nie wyznaczam innego czasu wysyłki dla poszczególnych ofert.  Totalnie tego nie rozumiem. Bez tytułu2.png

 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Marshall011 czy to Twój największy problem ?  ,przestań się przejmować i rób swoje najlepiej jak potrafisz . .... zdrowie ważniejsze od chorej jakości .

oznacz moderatorów

Marshall011
#10 Popularyzator#

Słuchaj, denerwuje mnie to że robię coś jak należy a jakiś głupi algorytm ocenia mnie w ten sposób. A zwracam na to uwagę bo po prostu obniża mi to sprzedaż o jakieś hmmm połowę bo kupującemu wyświetla się fałszywie "dostawa pojutrze" więc wybiera inną ofertę mimo, że gdyby kupił coś u mnie do godz. 14 miały paczkę jutro. 

Nie jest tak że nie sypiam po nocach z tego powodu ale chcę po prostu wiedzieć dlaczego, jeden powód w stylu "Twój paczkomat jest brzydki i nawet jakbyś wysłał 2 minuty po zamówieniu to i tak nic z tego". 

Nie rozumiem czegoś - szukam odpowiedzi, po to jest to forum. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Marshall011 zmień sobie czas wysyłki na 1dzień , sytuacja się poprawi .....to taka podpowiedź ...spróbuj 

oznacz moderatorów