anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja charytatywna problem

nife
#7 Wielbiciel#

Chcę wystawić na licytację WOŚP tort z domowej cukierni. Wpisuję wszystko, jak w zeszłym roku i dostaję komunikat o niewypełnionym polu z kodem. W żaden sposób nie potrafię ominąć tej części formularza. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

serwis-texas
#19 Nestor#

@nife 

Musisz po prostu wpisać kod tortu. Zapewne jest to parametr obowiązkowy.

oznacz moderatorów

nife
#7 Wielbiciel#

 Chodzi o kod EAN. W przypadku domowej cukierni raczej niewykonalne. W zeszłym roku nie było z tym problemu. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@nife 

Ponieważ to aukcja WOŚP to jedynie co Ci mogę pomóc to zawołać nasze Moderatorki!

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nife Cześć. Bardzo się cieszę, że grasz razem z nami 🙂

Czy korzystasz z formularza wystawiania ofert charytatywnych? Jeśli tak, to jaką kategorię wybierasz dla oferowanego produktu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nife
#7 Wielbiciel#

Tak, z tej zakładki aukcji charytatywnych, 30. Finał - Przejrzyj na oczy!

Supermarket-Produkty spożywcze-Słodycze, przekąski, desery-Ciasta i ciasteczka / próbowałam też Pozostałe.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nife Rozumiem, dziękuję za informację. Ofertę bez kodu EAN możesz wystawić w kategorii "Wyjątkowe chwile": https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jakie-oferty-znajde-w-kategorii-wyjatkowe-ch... 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nife
#7 Wielbiciel#

Dzięki 🙂 Obawiam się, że w takiej kategorii trudno bedzie dotrzeć do smakoszy 😉

Prześledziłam kilka innych aukcji "spożywczych" i okazuje się, że są wystawione właśnie w tej samej kategorii, w której ja chciałam, a o kodzie EAN raczej nie może być mowy - "garnek gołąbków pani Joli", "ciasteczka wg przepisu mamy" itp. Niektóre są firmowane przez Sztaby WOŚP i myślałam, że może ma to jakich związek, ale prywatni użytkownicy Allegro też wystawiają.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nife Garnek gołąbków pani Joli jest wystawiony w kategorii, w której kod EAN nie jest wymagany (Supermarket › Produkty spożywcze › Catering › Pozostałe). Może wystawiając wypiek w tej kategorii uda się dotrzeć do smakoszy? 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

nife
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Pokombinuję.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów