anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę swoich ofert, czy ktoś je widzi?

MAMY ROZWIĄZANIE!
eveeanime
#12 Orędownik#

Moje  oferty widzę tylko po zalogowaniu się na swoje konto i tylko  tutaj

  1. Allegro
  2. Moje Allegro
  3. Sprzedaż
  4. Obsługa ofert
  5. Moje oferty

jeśli  z innego widoku zajrzę  3 dzisiejsze oferty  wystawione 1 h  temu są  nie widoczne. mam do allegro linki w różnych miejscach i nigdzie  ne widać nowo dodanych ofert

czy  ktoś je widzi?

10624663347  np tą?

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
emeriola_od_nowa
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem aukcję wielowariantową (10624477686...). Z mojego profilu jest widoczna w Moje oferty. Nie zwraca jej wyszukiwarka po nazwie. Nie widać jej również w wyszukiwaniu w ofertach użytkownika. Oferta wystawiona ponad godzinę temu. O co chodzi?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No nie ma, może w "poczekalni".😁

oznacz moderatorów
emeriola_od_nowa
#7 Wielbiciel#

A licznik płatnego czasu aukcji tyka...

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

fajnie że fajnie  mam ten sam problem 😥

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

po wpisaniu  twojego nr aukcji  widzę ją   swoją tak samo  ale nie wyświetla się w przedmiotach sprzedającego... na różnych komputerach

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

To jest "standard". Czym prędzej "zdążaj" do jak największej ilości wystawionych aukcji.

Ja mało mam wystawionych (ok. 150) i po prostu mam "okienka" czasowe w jakich coś się sprzedaje.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak wpiszę nr aukcji, to ją widzę.

Sęk w tym, że oferty "małych" sprzedających są chyba coraz bardziej mniej widoczne w wyszukiwarkach.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

nie chodzi o  wyszukiwarkę   chodzi o to że nie ma nowych ofert widocznych nawet u mnie  np z poziomu  sklepu lub...pokaż wszystkie przedmioty...nawet jak jestem zalogowana

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eveeanime, widzę, że masz aktywnych 37 ofert. Oferta 10624663347 jest aktywna i można ją wyszukać.

chodzi o to że nie ma nowych ofert widocznych nawet u mnie  np z poziomu  sklepu lub...pokaż wszystkie przedmioty...nawet jak jestem zalogowana

To, o czym mówisz, wygląda na błąd po stronie przeglądarki lub komputera (starsza wersja oprogramowania). Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną, pliki cookies i sprawdź, czy problem występuje również w trybie incognito. Zobacz też, czy dzieje się tak na innym urządzeniu.

Jeśli wszystkie te czynności nie rozwiążą Twojego problemu, czy możesz załączyć zrzuty ekranu, gdzie nie widzisz nowych ofert z poziomu sklepu?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

wszystko wróciło do normy po 2 godzinach  dziękuję :))

oznacz moderatorów