anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bardzo drastyczny spadek sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
FOTO-WASIK
#2 Obserwator#

Witam, od 14 dni mam bardzo małą liczbę sprzedaży. Na prawdę jest tragicznie. 14 zamówień... W poprzednich miesiącach było to 118.

 

W czym leży problem? !

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
FOTO-WASIK
#2 Obserwator#

Szczerze mówiąc to już najwyższa pora żeby cokolwiek ruszyło w dobrą strone 😄

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

FOTO-WASIKnie czekaj , aż ruszy tylko za dobrą radą maximpreza 

SZUKAJ ŁATEK ! 

oznacz moderatorów
Azarah
#7 Wielbiciel#

Mam to samo.

Do końca Lutego super się sprzedawało, teraz nagły spadek sprzedaży.

Czym może być to spowodowane?

Dziwna sytuacja, tym bardziej, że idą święta, więc produkty które mam w asortymencie powinny się sprzedawać.

Zauważyłem też, że produkt który sprzedawał się standardowo w licytacji za około 700zł teraz sprzedał się za 350...


Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Zegarek-u-Sevcia
#2 Obserwator#

miesiąc temu miałem obrót na koncie po kilka tysięcy na dzień 

Teraz od początku sierpnia mam łącznie kilka  tysięcy na 7 kontach

  1. aplikacja nie działa
  2. produktyzacja łączy nie właściwe produkty. nawóz 5kg z 10kg klient myślał, ze kupuje      10 kg. Dostaję 5 kg teraz muszę dosyłać kolejne 5kg. to już szósty taki przypadek w tym miesiącu.
  3. nie działa zakątka moja sprzedaż, na każdej przeglądarce tak jestna każdej przeglądarce tak jest 
  4. Pełno rozpoczętych płatność 

Jak nic sie nie zmieni to w tym miesiącu Cała sprzedaż z Allegro nie pokryje nawet utrzymania narzędzi do obsługi platformy.

O reklamach ADS już nawet nie wspominam, reklamy wytworzyły puste kliki. wyłączyłem je bo to nie ma sensu

Zysku to już na pewno nie będzie  w tym miesiącu.

 

 

 

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

TO taki NOWY ŁAD, trzeba zamykać biznesy na allegro. Kolega poszedł na magazyniera za 8 tyś. drugi na serwisanta za 14tyś. nie wspomnę o tych co zajęli się wykończeniówką - pieniądze taczkami od klientów muszą wozić.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zegarek-u-Sevcia Cześć! Spróbuj proszę wyczyścić przeglądarkę i daj znać, czy problem w zakładce Moja sprzedaż wciąż się pojawia. Podeślij również przykłady ofert (linki), które są błędnie połączone. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów