anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bez przerwy wyskakuje ankieta na Allegro Gadane

MAMY ROZWIĄZANIE!
czeczen-00
#10 Popularyzator#

Witam, na forum co chwila wyskakuje mi okno z ankietą. Screenshot 2022-11-04 at 17-12-01 Daj znać co myślisz o forach Gadane! - Społeczność Allegro.png

Ponowne wypełnienie jest niemożliwe a ciągle wyskakuje nadal

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 Czy na górze strony masz okienko z informacją o plikach cookies do zaakceptowania? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
czeczen-00
#10 Popularyzator#

Nawet nie zwróciłem na to uwagi, przeważnie jest na dole. Z drugiej strony taki odnośnik mógłby być sobie ciągle chociażby na górnym pasku obok innych opcji. Dziwi mnie tylko to, że strona wie o wcześniejszym wypełnieniu ankiety a i tak wystawia ankietę.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 Kiedy zaakceptujesz pliki cookies ankieta nie będzie pojawiać się częściej niż co 30 dni. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
czeczen-00
#10 Popularyzator#

Niestety pospieszyłem się. Cookies zaakceptowane i kolejna ankieta

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czeczen-00 Czy możesz przesłać mi zrzut całego swojego ekranu gdzie będzie to widoczne? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
czeczen-00
#10 Popularyzator#

Tak zrobię gdy pojawi się znów. Wszystkie wtyczki typu adblock są wyłączone na tej witrynie.

oznacz moderatorów
Mac20ek00
#13 Ambasador#

Może zdążyło Cię wylogować, wtedy jako niezalogowanemu znów się pojawia ta wspaniała ankietka.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Ankiety Allegro - kiedyś wypełniałem wszystkie. Teraz nie wypełniam - bo po co? Żaden z moich postulatów nie został spełniony, nic z moich uwag nie wynikło, nie widzę żadnego sensu w wypełnianiu ankiet, w niektórych zapytaniach są wręcz beznadziejne, sprzeczne lub powtarzające się. Pomijam już fakt, że są skonstruowane w bardzo "zmyślny" sposób, odpowiadający serwisowi Allegro, a nie ankietowanym.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów