anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

bezpodstawna blokada konta, efekt? Niedziałające oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
mudol
#11 Animator#

Wczoraj jak wiadomo allegro bezpodstawnie blokowało konta wielu użytkownikom. Oczywiście bez żadnych podstaw, po prostu mają burdel, zatrudnili pełno firemek, które z błędami wdrażają kolejne "udogodnienia dla sprzedających". Brak kontroli jakości sprawia, że co chwilę są cyrki.

Konto po południu zostało odblokowane, "przepraszamy bla bla bla", oczywiście musiałem ręcznie wznowić wszystkie ofery, oczywiscie allegro pobrało BEZPODSTAWNIE prowizje za wznowienie aukcji z nie mojej winy.

Problem jaki jeszcze wyszedł to niedziałające oferty, np:

https://allegro.pl/oferta/10767489943

Jest wznowiona, ma stan dobry, ale nagle skasowały się odwiedziny oraz obserwujące oraz link przestał działać. Proszę PILNIE o naprawę bo to jest skandal co się wyprawia na allegro.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

lampa1.jpg

 

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Cześć. 🙂 Wskaż proszę za które oferty naliczone zostały ponownie opłaty. Zweryfikujemy tę sprawę i będziemy mogli to skorygować.

Jeśli chodzi o problem ze wznowioną ofertą, to jest to problem techniczny. Pracujemy już nad jego rozwiązaniem i proszę Cię o chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka  nadal jest skopana ilość osób obserwujących ta ofertę, jest 1 osoba, było chyba ok 47 osób więc to nadal macie do ZROBIENIA!

Prowizje były pobrane od KAŻDEJ oferty, którą musiałem wznowić przez wasz BŁĄD. Teraz widzę, że zostało kilka prowizji, które były pobrane w ten czwartek. Nie wiem czy one są wynikiem waszych złych poczynań, czy wynikły z kolejnego okresu rozliczeniowego.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mudol poproszę o informację czy teraz liczba obserwujących wyświetla się prawidłowo? Jeśli chodzi o prowizje naliczone w czwartek (28.04.2022) to wszystkie pochodzą z opłaconego zamówienia nr 64c09dc1-c6c3-11ec-ab56-c3b1b71897e5. 
Jeśli chodzi o opłatę za wystawienie ofert (naliczoną 28.04.2022) to zostały naliczone prawidłowo i zgodnie z cyklem rozliczeniowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

Nie, nadal jest jedna osoba, nawet po wyczyszczeniu cache'u,

ok to sprawy rozliczeniowe mamy załatwione, pozostaję te obserwowane, dodatkowo zgłaszam, że wasza nowa opcja zmiany ilości sztuk dostępnych prosto z głównego panelu trwa katastroficznie długo, ok 1 minuty.

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@la_nika  patrzę teraz jeszcze raz na moje oferty to jednak więcej jest walniętych ofert, mają nieprawidłowe ilości obserwowanych,

https://allegro.pl/oferta/ludziki-postacie-figurki-h0-pojedyncze-premium-11567059478

https://allegro.pl/oferta/lampa-latarnia-led-czteroramienna-biala-3v-rezysto-10216900233

https://allegro.pl/oferta/lampa-latarnia-led-czteroramienna-zolta-3v-rezysto-10178207869

https://allegro.pl/oferta/ludziki-postacie-figurki-h0-siedzace-50-sztuk-10230770578

Te ludziki np mam w podobnej opcji i tam jest prawidłowa liczba:

https://allegro.pl/oferta/ludziki-postacie-figurki-h0-stojace-50-sztuk-10230812112

 

Wszystkie te walnięte mają po jednej osobie obserwowanej, o ile nowsze aukcje mogą tak mieć, to te są od roku i miały większe liczby.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mudol dziękuję za wiadomość! Zgłoszę to do weryfikacji, czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu ekranu z zakładki Mój asortyment, gdzie statystyki zaniżają liczbę obserwujących?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@la_nika  nie macie wglądu do tych ofert? Trochę bezsensownie, że muszę te prywatne dane podawać:

al1.jpgal2.jpgal3.jpg

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@la_nika  przypominam, że sprawa NIE JEST rozwiązana i nadal czekam aż naprawicie błędy, które to WY zrobiliście.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Przykro mi, ale nie ma możliwości przywrócenia liczby obserwowanych. Te oferty zostały usunięte i lista obserwowanych nie może zostać przywrócona. 

Lista obserwowanych i liczba wyświetleń zostaje zachowana, jeśli oferta zostaje zakończona ręcznie lub oferta zakończy się automatycznie po wyprzedaniu wszystkich dostępnych przedmiotów, a następnie zostaje wznowiona.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka co Ty za głupoty piszesz? Oferta nie została usunięta bo przecież ją WZNOWIŁEM!!! I jakim cudem pozostałe 90% ofert MA prawidłową liczbę obserwowanych skoro wszystkie były "usunięte"? ZEPSULIŚCIE mi  statystyki przy kilku ofertach i teraz je NAPRAWIAJCIE! Wina jest po waszej stronie!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Oferty zostały zamknięte przez Serwis i to powoduje usunięcie takiej oferty u Klientów z listy obserwowanych. Przykro mi, ale nie ma możliwości przywrócenia liczby obserwujących. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka 

Ale dlaczego KOLEJNY RAZ KŁAMIESZ? Dlaczego pozostałe oferty wyświetlają się PRAWIDŁOWO, oraz w tych walniętych PRZEZ WAS ofert PRAWIDŁOWO wyświetlają się odwiedziny oraz sprzedaż?! Kogo próbujesz oszukać? Mnie? Czy innych użytkowników?

Masz nawet na pierwszym screenie w tym temacie "sprzedaż 117" więc dlaczego okłamujesz?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Sprzedaż wynosi 117, jednak liczba obserwujących to wciąż 0. Jak już pisałam wcześniej - zamknięcie oferty przez Serwis spowoduje, że oferta zostanie usunięta z listy obserwowanych u Kupujących.

Czy masz przykład oferty, która została zamknięta przez Serwis, a liczba obserwujących się nie zmieniła po jej wznowieniu?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka  TAK, większość ofert MA PRAWIDŁOWE wszystkie wartości, oferty zostały wznowione

 

Tu masz na screenie walniętą przez was ofertę i prawidłową, która też była zamknięta i wzniowiona:

allegro2222.jpg

 

Przypominam też, że wy zamknęliście te oferty BEZ powodu, przyznając się do błędu.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Ta oferta została zamknięta przez Serwis 28 kwietnia i wznowiona po 4 godzinach. Przez te 12 dni już 20 osób zdążyło dodać ją do obserwowanych. Konsultowałam Twoją sprawę z Działem Technicznym i nie ma tutaj żadnego błędu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka  czy TY sobie teraz jaja robisz?! Przecież to są polubienia jeszcze STARE!!! Dlaczego nie potrafisz się przyznać, że kompletnie nie ogarniasz sprawy, ludzie z działu technicznego NIE POTRAFIĄ przyznać się do błędów, ktoś zrobił wielką k*pę blokując konta i teraz nie chce się przyznać ani nawet napisać głupie "PRZEPRASZAM"??? Przecież to jest SKANDAL co allegro zrobiło z tym.

Nie ma takiej możliwość aby w bliźniaczej ofercie nagle 20 osób polubiło, to są właśnie stare osoby!!! Masz szczęście, że mam skasowane screeny gdzie u góry zamazywałem te ilości bo byś kompletnie już nie miała argumentów na swoją obronę. Proszę o numer telefoniczny do tego wspaniałego działu technicznego, albo niech oni do mnie przedzwonią, numer mogą wziąć z konta.

JEDEN WIELKI SKANDAL, dlatego nigdy nie polecam allegro nikomu, za błędy wspaniałych informatyków z allegro płacą sprzedawcy.

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka  jeszcze kolejny dowód na wasze kłamstwa:

allegroklamie.jpg

inna oferta, wyświetleń ma mniej niż obserwujących 😂 CUD 😆

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mudol A możesz podać numer tej oferty? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

@ko_alka  ależ proszę bardzo 😄

10560721024

tutaj też: 10688952444 i tutaj: 10178182711 😄

Niesamowite jest te allegrowe wmawianie, że błędy nie są po ich stronie 😄

oznacz moderatorów