anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezprawne blokowanie sprzedaży produktu

iwona3334
#9 Pomysłodawca#

Czy są tu osoby ,które bezprawnie mają blokowaną sprzedaż na Allegro produktu ,którego są dystrybutorem ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@iwona3334  allegro zawsze podaje jakiś powód. Jaki Tobie podało?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie wiem czym handlujesz ale mnie nigdy nie blokowali ,wina leży po stronie produktu lub sposobie jego wystawienia sprawdź pocztę co ci napisali w meilu.

oznacz moderatorów

iwona3334
#9 Pomysłodawca#

Allegro źle interpretuje obowiązujące prawo . Nie przyjmują dowodów ,że ich interpretacja jest błędna .Taka upartość ,żeby nie wyjść na idiotę  ,że popełniło się błąd. 

oznacz moderatorów

iwona3334
#9 Pomysłodawca#

Oparli się o przepisy ,które nie dotyczą tego produktu .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@iwona3334  Coś w rodzaju : nie może Pani sprzedawać konfitur bo jest zakaz sprzedaży opon?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

iwona3334
#9 Pomysłodawca#

Nie ,nie mogę sprzedawać wyrobu medycznego ,bo allegro wymysliło sobie ,że jest to supelemnt ,a jedno do drugiegoi ma się ,jak krowa do świni .

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@iwona3334 dlaczego pytasz? Na Twoim koncie widzę wyłącznie zgłoszenia ofert innych sklepów.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

iwona3334
#9 Pomysłodawca#

Jednego sklepu człowieka ,który notorycznie oczernia  innych ,narusza regulamin  allegro i prawo polskie i europejskie ,dlaczego ,ponieważ inne oferty są dla niego konkurencją . Tyle ,że konkurencja handluje produktami legalnie  ,a ten człowieczek sam przylepiał etykietki do swoich produktów ,które nigdzie nie były rejestrowane i pchał je ludziom na raka . Allegro odpowiedziało ,że to sprzedający   odpowiada za opis oferty . To ,dlaczego nie działa to w  wypadku ,kiedy zwrócił się do Was producent  produktu  ,który był oczerniany przez tego sprzedającego ,że nie wyrażają zgody na  korzystanie z ich znaku towarowego ,to allegro olało sprawę ,tak jakby było Wam na rękę ,żeby  zniszczyć  konkurencję ? 

oznacz moderatorów