anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Białe tło na miniaturkach

adaxmax12
#8 Zapaleniec#

Mam do was pytanie jak ogarniacie białe tło na miniaturkach np. jakich programów używacie, jakich namiotów bezcieniowych i aparatów. No i co jeszcze tam używacie jestem nowy w tym temacie i chciał bym zasięgnąć waszej rady.  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Vryko
#18 Luminarz#

 Nie używam w zasadzie białego tła. Staram się tylko, by było kontrastowe w stosunku do oferowanego przedmiotu. Ale gdybym miał robić białe, zapewne użyłbym jakiegoś progsa graficznego. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Vryko 

Konta firma muszą mieć białe tło. Taki był kiedyś wymóg od Allegro.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

A to sorry, nie wiedziałem nawet. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@Vryko 

Nawet mi nie przypominaj. Ponad 300 ofert poprawiałem. A weź zrób zdjęcia, wytnij tło etc.

Masakra to była.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pogotowie-it   Ja byłam lepsza bo w prawie 6000  😄  Po nocach mi się to śniło . Że już nie wspomnę że trochę czasu mi zajęło ogarnięcie i nauczenie się jak to robić . Stosuję GIMP , ale ja mam rzeczy o prostych bokach więc o tyle mi pewnie łatwiej . Zresztą do profesjonalizmu w tych działaniach to mi daleko 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@adaxmax12Jak coś płaskiego to czasem i zwykły skaner wystarczy...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pogotowie-it
#13 Ambasador#

@adaxmax12 

Ja używam Photoshopa.

Najpierw zdjęcia na białym tle, a potem wycinacie. Nie mam namiotu bezcieniowego.

oznacz moderatorów

SOMIKO_PL
#8 Zapaleniec#

Nie wiem czy można wklejać linki do zewnętrznych stron ale wygoogluj sobie wyniki dla

remove background

i tam jest sympatyczna strona, która robi to w mig, co prawda nie super profesjonalnie ale wystarczy

oznacz moderatorów

lidiaszulc3
#9 Pomysłodawca#

Przy jasnej odzieży nie zawsze była możliwość zrobienia tła programem. Teraz mam stół bezcieniowy z białej pleksi, lampy id spodu, dwa softboksy, drobne poprawki kontrastem i balansem bieli i jest ok. Aparat koło 1 tys bo telefon zbyt często spadał 🙂

oznacz moderatorów

SOMIKO_PL
#8 Zapaleniec#

A wiecie,  że dla małych przedmiotów najlepsza jest biała wanna akrylowa i dwie lampki biurkowe 😉 

oznacz moderatorów