anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak liczby obserwujących moje wystawione przedmioty na AllegroLokalnie

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Gdzie znajdę taką informację, jak to jest na Allegro ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

W zakładce Sprzedaż --> Oferty masz kolumnę o nazwie "obs." Tam jest liczba obserwujących Twoje aukcje.

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Nie mam opcji "oferty", ale jest opcja "zamówienia" z listą zamówień produktów wystawionych na Allegro. Ale nie ma tutaj listy produktów wystawionych na AllegroLokalnie.

Dla produktów z Allegro można łatwo zobaczyć ile osób obserwuje, to znam.

Ale chodzi o sprawdzenie liczby obserwujących moje produkty na AllegroLokalnie - tutaj takiej informacji brak.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli z pozycji sprzedającego to nie ma takiej możliwości na AL

LEW433_0-1634846560812.png

 

LEW433_1-1634846560814.gif

 

_HolaOla_
Moderator
 
 
Na ten moment nie, ale planujemy dodanie takiej informacji. 
   Ola
   Moderator

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!LEW433_2-1634846560814.png

 

 
 
 
 
 
 
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Aha, czyli jednak nie warto przenosić produktów do AllegroLokalnie.

No dobrze, dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Na allegro lokalnie nie ma nic ani komentarzy ani żadnych podglądów kolejna okazja dla tych co chcą sprzedać coś uszkodzonego bądź nie kompletnego itp. Są bezkarni nie wystawisz negatywa i konto takiego użytkownika jest czyste dużo ludzi tak tu robi aby uniknąć konsekwencji 

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Shadow_Angel 

Akurat brak możliwości liczby obserwujących jest chyba w tym wszystkim najmniej ważny. Na allegro zwykłym mogłem na przykład widzieć 10, a finalnie i tak nikt nie kupił. Coś to zmienia ? Ważniejszy jest licznik wyświetleń, a ten na szczęście jest.

Ja, jako kupujący, nie dawałem nawet ofert do obserwowanych, bo po co robić komuś nadzieję ;] Suma summarum, najważniejsze jest, aby na końcu jakiś kupujący w ogóle się pojawił :]

oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Ja do obserwujących dodaję tylko po to, aby mieć na liście "pod ręką".

Nie ma niestety listy "życzeń". Chyba że jest ?

Z liczbą obserwujących to prawda, co napisałeś. Bardziej jest to dla mnie informacja, że ktoś jest w ogóle tym zainteresowany. Może ale nie musi kupić. Ale jest zawsze świadomość, że ktoś ma (lub mniał) to na uwadze. W telefonie/smartfonie w ogóle nie korzystam a plikacji typu Allegro, **piiip** itp.. Także dla mnie najważniejsze aby to działało sprawnie na komputerze. A przerzucanie z Allegro do AllegroLokalnie co raz mnie zaczyna mi się podobać... ; /

oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ 

A szkoda bo to powinna być jedna z podstawowych funkcjonalności...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DiKey91 @Shadow_Angel @LEW433 Taka możliwość pojawiła się w aplikacji Allegro Lokalnie, którą pobierzecie na Androida i iOS  🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Używam aktualnie Samsunga GT-E1280.  To raczej nie bardzo się ta opcja przysłuży.

oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

Dlaczego tylko w aplikacji? Z tego co sprawdzałem to nie działa ona zbyt dobrze, włącznie z funkcją obserwujących.

oznacz moderatorów