anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wygenerowaniem etykiety do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
filon
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem kilka rzeczy, do wszystkich prócz jednej wygenerowałem bez problemu etykiety.

Po kliknięciu w PRZYGOTUJ PACZKĘ DO NADANIA, pojawia się  górny pasek i tło... i to wszystko. Próbowałem na różnych przeglądarkach i na telefonie wszędzie to samo.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110
xyz96
#21 Demiurg#

@filon 

Nadaj paczkę bezpośrednio ze strony InPost. Będzie nieco drożej, ale nadasz. O zwrot różnicy w cenie zwróć się do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8

Nie możesz z powodu awarii na Allegro zwlekać z wysyłką.

oznacz moderatorów
Kombajn11
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, przed chwilą pani zakupiła ode mnie słuchawki na Allegro lokalnie, opłaciła więc chciałem przygotować etykietę InPostu ale po kliknięciu w przycisk zamiast formularza pokazuje się pusty ekran. Próbowałem i na komputerze i na telefonie. Również w aplikacji Allegro na telefonie wyświetla się pusty ekran.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
Kombajn11
#7 Wielbiciel#

Paczkę przygotowałem korzystając z danych kupującej jaki mi się wyświetliły ale i tak łatwiej(i taniej) było to zrobić za pośrednictwem Allegro. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Kombajn11 Nadaj paczkę bezpośrednio ze strony InPost. Będzie nieco drożej, ale nadasz. O zwrot różnicy w cenie zwróć się do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8

Nie możesz z powodu awarii na Allegro zwlekać z wysyłką.

oznacz moderatorów
Kombajn11
#7 Wielbiciel#

Tak zrobiłem, paczka już gotowa. Ale o te 5 zł nie będę się szarpał.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Kombajn11  Ale o te 5 zł nie będę się szarpał.

Szkoda, bo oni się będą z Tobą szarpać o każdy grosz, a są o wiele bogatsi.

oznacz moderatorów
sz4dek
#7 Wielbiciel#

Klikając "przygotuj paczkę do nadania" strona nie chce się włączyć

oznacz moderatorów
reyser91
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem nie mogę dokonać realizacji wygenerowania etykiety, jest biały ekran

oznacz moderatorów
Client:86713275
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem odnośnie Allegro Lokalnie. Między innymi, gdy otwieram zakładkę "przygotuj paczkę do nadania" wyświetla mi się biała strona, nic poza tym.

oznacz moderatorów
Aezakmi2137
#9 Pomysłodawca#

Wszyscy mamy z tym problem, podobno sprawa zgłoszona do działu technicznego, zobaczymy co dalej..

oznacz moderatorów
jaric
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wygenerować etykiety dla przesyłki. Po kliknięciu na Przygotuj paczkę do nadania otwiera się strona z wyszarzoną mapą (jak na zdjęciu) i nic więcej nie da się wybrać ani wpisać. Funkcja nie działa z żadną przeglądarką ani na telefonie.Strona do utworzenia etykietyStrona do utworzenia etykiety

oznacz moderatorów
Lukierecja
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem 😞 

oznacz moderatorów
P_Marchewka
#2 Obserwator#

Witam,

Mam problem.

Ktoś kupił ode mnie przedmiot, daję zamówienia od kupujących - utwórz etykietę i w stronie nie ma żadnego widoku. Próbowałem tego w innej przeglądarce i nic.

Co jest przyczyną?

oznacz moderatorów
Aezakmi2137
#9 Pomysłodawca#

Każdy ma z tym problem, podobno sprawa zgłodzona do działu technicznego...

oznacz moderatorów
P_Marchewka
#2 Obserwator#

i co teraz każdy wysyła w normalny sposób paczkomatem do odbiorcy za 13,99 zł?

oznacz moderatorów
Aezakmi2137
#9 Pomysłodawca#

osobiście ja na razie czekam, może to naprawią do 20 i wyśle, jak nie to będę pisać do klientów i przepraszać  w imieniu Allegro 😕

oznacz moderatorów
P_Marchewka
#2 Obserwator#

ale dziś do godziny 20?

oznacz moderatorów
Aezakmi2137
#9 Pomysłodawca#

Taki miałam zamiar, niestety nie naprawili, napisałam do wszystkich z przeprosinami że niestety dziś się nie uda wysłać. Na szczęście mam wyrozumiałych klientów

oznacz moderatorów
Client101937530
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie moge pobrac etykiety do wyslania przesylki

oznacz moderatorów