anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak towaru, jak się skontaktować?

bricksfigsshop
#8 Zapaleniec#

Kupujący kupił ode mnie kilka rzeczy i niestety się okazało, że jednej z nich nie mam. Mogę jakoś z nim się skontaktować i zaproponować inną rzecz o większej wartości lub zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

MrMarco
#13 Ambasador#

Zawsze możesz, nie wiadomo tylko czy kupujący się nie zirytuje i nie oceni subiektywnie 😛

Myślę jednak, że kupujący zrozumie - też człowiek. Zaproponuj jakąś korzyść w zamian, bo bądź co bądź jest tu stratny.

oznacz moderatorów

bricksfigsshop
#8 Zapaleniec#

Taki mam plan, ale nie wiem jak się z nim skontaktować? Telefonicznie? Bo nie wiem czy Allegro nie bije za to 😉 

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Coś ty, Allegro tylko trochę podrapie 😛 Żartuję oczywiście... spokojnie dzwoń, tak najszybciej, bo maili wielu klientów nie czyta (po nocach czasem nie wydzwaniaj 😛 )

Minus dzwonienia jest taki, że nie masz na piśmie, a czasem warto mieć takie ustalenia z klientami

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bricksfigsshop Nie tyle możesz, co powinieneś to zrobić. Jeśli nie masz kontaktu, odpowiedź na powiadomienie mailowe Allegro o jego zakupie. Wiadomość dotrze do niego.

oznacz moderatorów

bricksfigsshop
#8 Zapaleniec#

Tak, tak to chciałem się skontaktować, raczej chodziło mi jak technicznie to wykonać.

oznacz moderatorów