anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Budżetowy aparat do robienia zdjęć przedmiotom wystawianym na platformach e-commerce

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Orientuje się ktoś, jaki byłby dobry aparat do robienia zdjęć przedmiotów wystawianych na Allegro? Chodzi mi o drewniane organizatory, breloczki, wieszaki, stojaki itp. Ogólnie rzecz biorąc przedmioty od kilku do góra kilkudziesięciu centymetrów.

Po głowie chodzi mi używka Canon Digital EOS 300D. Ale na co zwrócić uwagę przy zakupie? Słyszałem, że obiektywy mają ograniczoną żywotność, zależną od ilości pstrykniętych zdjęć.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy równie  ważne jest światło i "studio".

Ja w firmie używamy telefon komórkowy Xiaomi mi a2 😀 i programu graficznego

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

No to jest naprawdę budżetowe rozwiązanie. 😉

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy To nie obiektywy mają ograniczenia tylko migawka aparatu ma zakładaną ilość pstryknięć > w 300D nie sprawdzisz sam przebiegu migawki > może to zrobić tylko serwis > a to kosztuje > jak chcesz to znajdź w mojej zakładce "o sprzedającym" telefon i zadzwoń to podpowiem Ci więcej > tutaj to za dużo pisania.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Cześć,

widzę, że jesteś konkretny gość, więc odezwę się do Ciebie dopiero wtedy, jak już będę wiedział na pewno, że kupuję aparat.

Fajne aukcje. Ciekawy, bardzo dobry opis "o sprzedającym". Do usłyszenia, bądź do napisania.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Tylko nie pomyśl, że chcę Cię namówić do zakupu u mnie > chciałem Ci opisać jak za pomocą kompaktu i programu do optymalizacji zdjęć można uzyskać bardzo dobre efekty

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Pożyjemy zobaczymy. Ale chciałem się Ciebie zapytać, czy nie myślałeś o włączeniu Allegro Pay? Czy może Ci nie zależy na tym?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Nie zależy mi > dla mnie to hobby > po prostu się nudzę. A co daje mi właczenie Allegro Pay?

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Aha, rozumiem.
Wtedy można kupić u Ciebie z opóźnioną płatnością, bądź na raty. Ty kasę otrzymujesz od razu, resztą już zajmuje się Allegro.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Poszukam jutro na Allegro z czym to się je i podejmę decyzję. Thx.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Szukałem, ale ja nie mam możliwości włączenia Pay . to kupujący występuje do Allegro o możliwość zakupu na raty > wg pomocy ja o tym nie decyduję > zwłaszcza jak dostaję i tak i tak kasę od razu > to dla mnie żadna różnica, czy kupujący płaci całość czy na raty

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Allegro Pay to właśnie spore ułatwienie dla kupujących, a co za tym idzie i dla sprzedającego. Czasami klient nie ma całej kwoty, np. 500 PLN na upatrzony zakup. Wtedy kupuje u sprzedawcy, który ma w ofertach przypisane Allegro PAY i może wtedy wziąć zakup np. na 3 raty bez odsetek plus pierwszy miesiąc bez spłaty.
Ale fakt, teraz dopiero o tym poczytałem. To Allegro przyznaje automatycznie sprzedawcom oznaczenia Pay przy ofertach. Trzeba spełnić pewne warunki:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/czy-mog%C4%99-wystawi%C4%87-prze...

Żeby dodać oznaczenie Allegro Pay na swoim koncie:
- Twoje konto musi być aktywne przez 60 dni,
- Twoje konto nie może być zablokowane, 
- Twoje konto musi mieć status konta firmowego lub konta zwykłego (z wyłączeniem opcji konta junior),
- musisz aktywować usługę Przelewy24.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Ja spełniam te wszystkie warunki.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy mogą dostać oznaczenie AllegroPay przy swoich ofertach?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Ja osobiście kiedyś wszystkie zdjęcia do aukcji robiłem lustrzanką ale w pewnym momencie zaczęło mnie to męczyć - łapanie ostrości itp..
Na ten moment średniej klasy smartfon w mojej opinii będzie rozwiązaniem znacznie praktyczniejszym, szybszym, wygodniejszym i co najważniejsze - efekt końcowy będzie dla kupującego praktycznie nierozróżnialny (lustrzanka/smartfon)

Najważniejsze jednak to dobre stanowisko i światło 🙂

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@komis-bell Ja robię zdjęcia kompaktem BenQ 650, zawsze z lampą błyskową > później kadruję, jak trzeba to poprawiam w programie > praca na 15 min > a chyba zdjęcia wychodzą całkiem niezłe?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Ziolko39 No nie najgorzej ale na Twoim miejscu zrobiłbym sobie jakiś prosty dyfuzor do lampy błyskowej 😁

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@komis-bell Mam, ale nigdy nie chciało mi się go zakładać > ale odszukam i spróbuję > masz rację.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Jak zaczynałem przygodę z foto i pierwszym kompaktem to zrobiłem sobie dyfuzor z kartonika po kroplach do nosa i papieru śniadaniowego 😂

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Na pierwszy rzut oka niezbyt powalający sprzęt. Piszę, jako laik, ale widzę, że można dostać taki aparat już od stu paru złotych.

 

A tego typu zdjęcia? To bardziej aparat, gra światłem, ustawieniami, czy program do obróbki?
https://allegro.pl/oferta/organizer-na-bizuterie-dla-niego-meskie-akcesoria-11772093031?fbclid=IwAR1...

oznacz moderatorów
lottoys
#11 Animator#

zdjęcia można modyfikować i będą ładniejszeorganizer...jpg

oznacz moderatorów