anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co to jest na allegro gdy ustawiam snip powyżej 1000 zł to muszę otrzymać SMS, o co chodzi w tym tem

MAMY ROZWIĄZANIE!
ojciec2008
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ojciec2008 Cześć 🙂 Czy możesz dokładniej opisać swoje pytanie? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj chcę ustawić snip na aukcję powyżej 1000 zł i jest informacja, że mam czekać na sms od Allegro, bo snip nie będzie ważny i nie wygram licytacji - nie bierze udziału. Dobre co, takiego czegoś nigdy nie było !!!

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@ojciec2008 Od zeszłego roku od września :

"Dla kupujących

Kolekcje i sztuka: licytację powyżej 1000 zł potwierdzisz kodem SMS

Od kiedy: 1 września

W dziale Kolekcje i sztuka potwierdzisz licytację kodem SMS. Wyślemy Ci go, jeśli wartość jednego lub łączna wartość kilku licytowanych przedmiotów wyniesie co najmniej 1000 zł. Kod wyślemy na numer z ustawień Twojego konta Allegro"

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zmiany-na-allegro-od-1-wrzesnia-MRqMYkyKzh4?utm_source=notifica...

Według Admina : Plan jest taki: po zweryfikowaniu po pierwszym bidzie na kwotę 1000 zł lub większą nie będzie konieczności ponownej weryfikacji przez 30 dni.

W rzeczywistości : .. już dwukrotnie otrzymałam wiadomość, że ktoś chciał zalicytowac wystawiany przeze mnie przedmiot, ale nie zdążył z powodu konieczności wpisywania smsa! W rezultacie przedmioty kupiono za niższe ceny.

 

Jak obejść : aukcja od 1 PLN, licytuję od razu 1000 PLN, potwierdzam kodem z sms, wyskakuje ze moja oferta jest najwyższa i to jest np 1PLn czy 5 czy 10 - w każdym razie : nisko. Od razu licytuję ponownie z kwotą np 50 PLN - co automatycznie obniża moje maksimum z 1000 do 50 PLN. A potem w ostatnich sekundach mogę już licytować bez potwierdzenia sms powyżej 1000 PLN....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

Nie bardzo rozumiem tej sytuacji. Moja licytacja to ustawienie snip na kwotę powyżej 1000 zł  (nie mogę licytować bezpośrednio -nie jestem w tym czasie obecny przed komputerem), na stronie snip jest informacja że mam otrzymać sms od allegro, bo moja propozycja cenowa nie będzie brana pod uwagę. Sms nie otrzymałem I co w tym przypadku ?

oznacz moderatorów
ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

Odpowiedziałem innej osobie. Chodzi o strzał snipem powyżej 1000 zł (nie będę brał udziału w licytacji, bo nie ma mnie w domu przed komputerem) i taka informacja jest na stronie snip, mam czekać na sms od Allegro. Nie rozumiem.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ojciec2008 sms przyjdzie jak oferta osiągnie 1000 zł

oznacz moderatorów
ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za informację. Dla mnie to nowość, co mam zrobić gdy otrzymam sms, gdy aukcja będzie powyżej 1000 zł ?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ojciec2008 podczas normalnej licytacji po przekroczeniu tej sumy wyskakuje okienko do wpisania smsa nie wiem jak to wygląda podczas używania zewnętrznego programu. W pomocy nie mają nic opisane.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ojciec2008 niby dotyczy to licytacji charytatywnych ale w normalnych może też tak działa.

Jeśli łączna kwota licytowanych przez Ciebie przedmiotów lub wartość pojedynczej licytacji, to co najmniej 1000 zł, w trakcie licytacji poprosimy Cię o wpisanie kodu, który wyślemy SMSem na Twój numer telefonu podany w ustawieniach konta Allegro.

oznacz moderatorów
ojciec2008
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za informację.

oznacz moderatorów