anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co zrobić jeśli w jednej paczce wysłałem dwa zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
karafka123
#8 Zapaleniec#

Witam wysłałem allegro smart dwa zamówienia w jednej paczce -przesyłce zamiast każde oddzielnie .Zmieściło się w jednej przesyłce .Co mam zrobić zaznaczyłem przy zamówieniu jako wysłane czy to wystarczy czy będzie miało znaczenie na statystykę czasu wysyłki to znaczy czy będzie zwiększało czas moich wysyłek.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Kupujący może zgłosić brak jednej przesyłki i będziesz miał problem.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@karafka123 jedna taka przesyłka czasu wysyłki raczej ci nie zwiększy, ale będzie miała wpływ na statystykę czasu wysyłki i zostanie odnotowana w jakości sprzedaży. 🙂

oznacz moderatorów
karafka123
#8 Zapaleniec#

Właśnie o tą statystykę chodzi ,Czy można to jakoś zgłosić? Uczymy się na błędach z klientem nie będzie problemu a nawet jeśli to trudno.

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ktoś tu kiedyś radził - wyślij pustą paczkę 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@karafka123 co zgłosić, wysyłkę w jednej paczce? Allegro to nie obchodzi, nie poprawi ci statystyk.🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@karafka123 wprowadź ten sam numer do obydwu zamówień co by kupujący wiedział 🙂 uprzedziłeś go, co by nie czekał na druga paczkę, na przyszłość masz dwie, nadawaj dwie bo przy większej ilości poleci Ci jakość obsługi 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11 Allegro monitoruje numery przesyłek, na pewno nie zaliczy zdublowanego numeru przesyłki do statystyk.🙂

oznacz moderatorów