anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobic gdy kupujący rozpoczął dyskuje a dałem mu przedmiot i nie chce zamknąć dyskusji?

Drops2018
#7 Wielbiciel#

Co zrobic gdy kupujący rozpoczął dyskuje a dałem mu przedmiot i nie chce zamknąć dyskusji?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Dyskusja po 44 dniach zostanie automatycznie zamknięta jako rozwiązana.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96  chyba że Kupujacy oznaczy dyskusję jako nierozwiązaną ( bo tak ! )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

i tak się zamknie chyba 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Drops2018 Sama się zakończy. Uciążliwy kupujący?Czarna lista!

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@LEW433 Coraz więcej tych uciążliwych, roszczeniowych kupujących. Niektórzy to już nawet się domagają wysłania opłaconego z góry towaru i zakładają uczciwym sprzedawcom dyskusje. Na CL z nimi!

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

ElaEla777
#9 Pomysłodawca#

Klienci traktują dyskusję jako "czat" lub pogawędkę, aby popytać się o jakieś szczegóły lub proszą o szybka wysyłkę. Słowo "dyskusja" nie jest trafne, moim zdaniem. Na Aliexpress jest "spór" i każdy wie o co chodzi.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Drops2018 NIE PANIKUJ , DYSKUSJA DOPUKI NIE BĘDZIE ZAKOŃCZONA JAKO NIE ROZWIĄZANA TO NIC WIELKIEGO . PO 45 DNIACH ZAKOŃCZY SIĘ AUTOMATYCZNIE Z KORZYŚCIĄ DLA CIEBIE .MAM OTWARTĄ DYSKUSJĘ BO KLIENTKA NIE ZDĄŻYŁA ODEBRAĆ PACZKI Z PACZKOMATU . PACZKA WRÓCIŁA JA KASĘ ZWRÓCIŁEM , A DYSKUSJA SOBIE WISI .... I NIECH SE WISI .JESZCZE DWA TYGODNIE I ZOSTANIE ZAKOŃCZONA PRZEZ ADMINISTRATORA . GLOWA DO GÓRY I SKOKOJNIE wink

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria to nie jest takie proste, po 30 dniach od założenia allegro przypomni klientowi że ma otwartą dyskusję i wtedy od klienta zależy czy sprzedawca straci 300-400 pkt jakości sprzedaży i zmieni status na nierozwiązana, bo tak. Nie jest łatwo żeby dyskusja się przedawniła, gdyby allegro nie przypominało to by było prościej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

dawal50 JEŚLI NIE REAGUJE NA WIADOMOŚCI , WPISY DO DYSKUSJI TO PEWNIE I NA TAKĄ INFORMACJĘ NIE ZWRÓCI UWAGI .WIEM JAKI BALAGAN POTRAFIĄ MIEĆ LUDZIE W SKRZYNCE E-MAIL .WYSYPISKO ŚMIECI TO POUKŁADANY STOSIK  W PORÓWNANIU Z NIEKTÓRYMI SKRZYNKAMI surprised

oznacz moderatorów