anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć :) Czy warto być Super Sprzedawcą?

DyskBud
#8 Zapaleniec#

Cześć 🙂 JEsteście skarbnicą wiedzy o Allegro, dlatego pomyślałem żeby tu zapytać. Jakie macie doświadczenia związane z byciem Super Sprzedawcą? Warto przystąpić do tego Programu? Czy wiąże się on z jakimiś dodatkowymi kosztami? Haczykami? 
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

ELEKTROFUKS
#9 Pomysłodawca#

My mieliśmy przez dłuższy czas SS. Trafił się klient, który oznaczył dyskusję jako "nierozwiązaną", nie dało się z nim w ogóle dogadać, pachniało próbą wymuszenia, zresztą dostaliśmy negatywa. Allegro oczywiście z marszu odebrało nam SS. Po jakimś czasie Allegro uprzejmie nas poinformowało, że znowu spełniamy warunki. Szczerze? Dziękuję bardzo. Nie wpłynęło to na naszą sprzedaż, a jeżeli mamy się martwić, czy Allegro nie z naszej winy postanowi znowu nam cofnąć SS to wolimy dać sobie spokój i nie dać się traktować w taki sposób, w jaki potraktowało nas Allegro.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ELEKTROFUKS przerabiałem identyczną sytuację niemniej warto , ale nie za wszelką cenę mieć SS choćby dla monet , które wpływają na sprzedaż .

oznacz moderatorów

_Likos_
#16 Inspirator#

Cóz ja traktuje SS troche jak darmowego cukierka w markecie. Jest to jest a jak nie ma to nic sie nie dzieje.

Ja uważam że klientów niezależnie od znaczków należy jak najlepiej obsługiwac. Bo żaden znaczek nie zastąpi klietów którzy Cie polecają znajomym i sami wracają na kolejne zakupy.

 

oznacz moderatorów

mikeza
#17 Koryfeusz#

@DyskBud moim zdaniem nie warto. Wielokrotnie miałem ten tytuł, traciłem go i ponownie otrzymywałem. Nie zauważyłem żadnego wzrostu sprzedaży w okresach posiadania znaczka. A co do ocen, to niestety jak tylko go otrzymywałem dostawałem jakieś negatywy z kapelusza, więc szkoda nerwów, bo to tylko taka marchewka na kiju dla sprzedawców 🙂

Aktualnie nie przystępuję już do programu pomimo spełniania kryteriów. Wolę mieć spokojną głowę.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

DyskBud Chciałeś to masz wypowiedzi wielu sprzedających i jak mniemam w dalszym ciągu nic nie wiesz . Decyzja należy do Ciebie , haczyków i dodatkowych kosztów związanych z SS ze strony allegro nie ma .😁

oznacz moderatorów

DyskBud
#8 Zapaleniec#

i fajnie, że wypowiedziały się różne osoby 🙂 Jestem teraz bardziej świadomy. Bardzo wszystkim dziękuję.

oznacz moderatorów