anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CZEMU NIE OTRZYMAŁEM ZWROTU PROWIZJI ZA SPRZEDANY TOWAR ?

kamil17juve
#7 Wielbiciel#

NIE OTRZYMAŁEM ZWROTU PROWIZJI OD SPRZEDAŻY ZA TOWAR 12048902026.

KLIENT ZAMÓWIŁ TOWAR PRZEZ KUP TERAZ . PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM ODMÓWIŁ ZŁOŻONEGO ZAMÓWIENIA . TOWAR TEN JEST WYSTAWIONY OD NOWA https://allegro.pl/oferta/w211-sedan-kombi-listwa-progowa-prawa-kolor-c775-12048902026. PODOBNA SYTUACJA BYŁA Z POPRZEDNIMI ZAMÓWIENIAMI I RÓWNIEŻ MOJE WNIOSKI ZOSTAŁY ODRZUCONE CHOCIAŻ TOWAR NIE ZOSTAŁ NAWET ZAMÓWIONY FIZYCZNIE 

12091359639 12091345991 . CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAKI JEST POWÓD NIE OTRZYMANIA ZWROTÓW ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@kamil17juve  nie krzycz. Masz potwierdzenie odmowy / rezygnacji od kupujacego? Bez tego nic nie wskórasz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@kamil17juve kiedy zakończyły się te wszystkie aukcje (kiedy ci pseudo klienci złożyli zamówienia?)?

Wniosek o zwrot prowizji gdy sprzedaż nie zostanie sfinalizowana możesz złożyć zależnie od wybranej formy płatności przez "kupującego".

Gdy płatność miała zostać dokonana przez PAYU szybkim przelewem po 7 dniach od zakupu - złożenia zmówienia.

Gdy płatność miała zostać dokonana przez "przelew tradycyjny" (płatność na poczcie lub banku) po 14 dniach od zakupu! (złożenia zamówienia)

Mi też ostatnio nie popłacili za "zakupione przedmioty (2 aukcje) i dopisałem u siebie w zakładce "o sprzedającym" formułkę o tym, że czekam na wpłatę za zamówiony towar od 1 dnia do 3 dni i ponownie wystawiam towar na aukcję

Radzę tobie to też dopisać u siebie, wg. prawa można ograniczyć czas na zapłatę. Dziwne (jak zwykle zresztą), że allegro nie umozliwia skrócenia czasu wg. tego co jest w polskim prawie zapisane i szybszego odzyskania prowizji za niesprzedany przedmiot.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kamil17juve Złóż odwołanie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kamil17juve Takie praktyki są częste na AL, tam kupujący am 5 dni na zapłacenie i wg regulaminu prowizja jest bezzwrotna ale jak napiszesz o zwrot i dołączysz dowód że do transakcji nie doszło to zwracają.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przecież sprzedaży nie było ,klient zrezygnował ,aukcja wznowiona to na jakiej podstawie naliczyli prowizję ? No chyba że sprzedający udostępniał kup teraz albo odbiór osobisty czego lepiej nie robić.

oznacz moderatorów