anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Kupujący powinien prosić mnie o adres mejlowy, aby dokończyć transakcję?

mirko75
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ kupujący poprosił mnie zeby podac adres maila zeby dokończyc transakcje przez kupo teraz czy to normalne ?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@mirko75 Nie, to próba wyłudzenia danych do konta bankowego lub próba wyłudzenia towaru bez wpłaty. Niczego nie podawaj, kupujący może kupić i zapłacić za towar bez tego.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mirko75 To normalne .Jeśli prosi cię o meila lub o numer telefonu aby dokończyć transakcję to jeszcze nie powód do obaw .Klient może się chcieć tylko dogadać co do niższej ceny lub może zapytać o inne podobne przedmioty. Nie od dziś wiadomo że że na allegro prowizja jest wliczona w cenę towaru a każdy chce kupić jak najtaniej .

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Jak chcesz to podaj maila, ale w sprzedaży na Allegro kupujący nie potrzebuje takich danych, chyba że ma inne zamiary.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak chce kupić coś co jest wystawione o bardziej dla siebie korzystnej cenie to meil jest wskazany gdyż kontakt przez allegro jest wtedy niewygodny .

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Nie wiem tylko czy taki mail nie zostanie zablokowany w wiadomości i czy nie dostaniesz za to ostrzeżenia 😉

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Mac20ek00 Jak ktoś pisze do mnie przez centrum wiadomości i prosi o meil i telefon to wymagana jest odpowiedź i podając go nie naginam zasad tylko spełniam prośbę potencjalnego klienta. 

oznacz moderatorów