anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można powiązać drugie konto bankowe z kontem allegro?

lena846e
#1 Nowicjusz#

Witam, mam taki problem-  konto na Allegro zakładałam lata temu na moją mamę ( ja byłam niepełnoletnia) i powiązane są jej dane i jej konto bankowe. Obecnie sprzedałam jedną rzecz i chciałabym wpłacić sobie pieniążki na konto ale już swoje.
Chciałam zmienić dane do konta ale dostałam odp że nie mogę ( można tylko zmienić nazwisko przy zmianie stanu cywilnego lub przepisać konto na małżonka)
Czy skoro nie mogę zmienić danych do konta bankowego to czy mogę "podłączyć" drugie  konto bankowe na które wpływałyby wpłaty pieniążków?
Czy jedyne wyście to założenie nowego konta Allegro ?
Z góry dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ares_
#14 Krzewiciel#

Dane konta Allegro i podłączonego konta bankowego muszą być identyczne. Musisz wypłacić pieniądza na obecne konto które jest przypisane do konta Allegro a dla siebie założyć nowe.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@lena846e Nie możesz. Jeżeli konto bankowe należy do mamy, tylko ona może wypłacić pieniądze na własne konto bankowe. Nie można tam podawać kilku kont, tylko jedno, należące do właściciela konta Allegro. Załóż sobie własne konto Allegro i sprzedawaj, wypłacając pieniądze na własne konto bankowe. Nie zmienisz też właściciela konta Allegro założonego na mamę na swoje konto Allegro, nie da się zmienić właściciela konta w taki sposób.

Zgromadzone pieniądze na koncie mamy można, oprócz wypłaty na konto mamy, wypłacić przekazem pocztowym na adres zamieszkania, o ile kwota nie przekracza 800 zł.

oznacz moderatorów

lena846e
#1 Nowicjusz#

dziękuje za pomoc- szkoda że nie można dodać konta...
nie ukrywam że szkoda mi zakładać nowe konto Allegro bo utracę Feedbacki pozytywne z konta mamy ;/

oznacz moderatorów