anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wystawić ten sam PRODUKT z katalogu w różnych kategoriach?

B4science
#7 Wielbiciel#

Czy można wystawić ten sam PRODUKT z katalogu w różnych kategoriach?

Do sprzedania mam 1 produkt, który pasuje dla różnych kategorii - u mnie akurat legowiska dla psów lub kotów lub gryzoni. Czy muszę dla każdego produktu i dla każdej kategorii tworzyć oddzielny produkt, gdyż w każdej z kategorii są inne parametry go opisujące? Jeśli nie muszę, to jak to zrobić? Gdyż jeśli wybieram gotowy już produkt to automatycznie przypisuje mi go do uprzednio wybranej kategorii, a gdy odłączę produkt od oferty przez zmianę kategorii to wystawia mi to jako inny produkt (mimo, że kod producenta jest bez zmian).

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

lidiotka
#9 Pomysłodawca#

Pytanie czy to zadziała, jeśli produkt nie ma EANu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lidiotka Kod EAN zostanie uzupełniony zgodnie z informacją o produkcie w Katalogu

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lidiotka
#9 Pomysłodawca#

A gdy produkt jest utworzony na bazie kodu producenta bez EANu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lidiotka Rozumiem, że podczas tworzenia produktu w Katalogu w miejsce na EAN wprowadziłaś kod producenta? Najlepszym rozwiązaniem byłoby skontaktowanie się z producentem i poproszenie o kod EAN. Mimo wszystko zmiana kategorii - zgodnie z tą instrukcją - powinna się udać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lidiotka
#9 Pomysłodawca#

Nie, produkt został stworzony bez podawania numeru EAN (nie był obowiązkowym polem). Ja jestem producentem, a produkt nie ma EANu.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

wystawiaj tam gdzie al zabiera najniższa prowizje

oznacz moderatorów