anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę eksportować swoje oferty do Excela?

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Witam

 

Chciałbym wyexportować swoje oferty do pliku excel najważniejsza jest kolumna CENA .  Czyli wszystkie towary które mam na sklepie chce wyexportować do excela może być do innego programu. Chce wszystkie ceny podsumować i sprawdzić kwotę brutto jaką mam na sklepie.

 

Czy da się to zrobić z poziomu allegro lub jakiegoś programu?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SirGuardian, możesz wygenerować raport z danymi w formacie CSV. Zrobisz to tutajMożesz tam wybrać dane dotyczące wskazanych ofert. Tu poczytasz więcej na ten temat.

Choć plik faktycznie wygenerujesz tylko w formacie .CSV, można go otworzyć za pośrednictwem arkusza kalkulacyjnego, np. Excela właśnie. Wystarczy, że stworzysz nowy arkusz kalkulacyjny Excel i zaimportujesz tam dane z pliku .CSV. Gdybyś miał z tym jakiś problem, daj proszę znać, spróbuję Ci pomóc. 🙂

Informacje związane z cenami znajdziesz z kolei w Zestawieniu sprzedaży. Wygenerujesz je wchodząc do zakładki Zamówienia, a następnie klikając w opcję “zestawienie sprzedaży” na dole strony. Ostatnim krokiem jest wybranie okresu, za jaki chcesz otrzymać zestawienie sprzedaży i kliknięcie w przycisk Zamów. Wówczas zestawienie dostaniesz na maila w formacie .CSV.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

 

Interesuje mnie ten punkt ale nie ma nic o cenie. A chodzi mi o ceny ofert które wystawiam.

 

Dane dotyczące wystawionych ofert

Tytuły i numery ofert, daty wystawienia i zakończenia ofert, liczby wystawionych przedmiotów.

 

 

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Czyli jeszcze raz. Potrzebuje pobrać dane CEN moich ofert jeszcze nie sprzedanych. Pomoże mi ktoś ?

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Odpowiedź na twoje pytanie jak w temacie brzmi: TAK.

W tym celu potrzebujesz dostęp do TEGO 

Jest tam Raport Lista Ofert - pozwoli Ci sprawdzić, jakie produkty były dostępne na Allegro lub wystawione z Twojego konta w dowolnym dniu.

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

to rozwiązanie jest płatne bo trzeba wykupić abonament. Czy jest możliwosć darmowej opcji ? . Jakiś program zewnętrzny który wyexportuje dane do jakiegoś programu?

oznacz moderatorów

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

To i tak nie rozwiazuje... potrzbna po prsotu zrobic eksport list ofert (w tym cen i ilosc), co to za raport ze k**wa nie mozna wygenerowac....

oznacz moderatorów

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

Zgadza się, podstawowej funkcji brak... 

oznacz moderatorów

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

Nie wprowadź ludzi w błąd, tam nie ma takiej opcji. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@jomardyan  a próbowałeś pobierz plik z ofertami w zakładce Mój asortyment

oznacz moderatorów