anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy nikt nie skopiuje moich zdjęć z aukcji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

czy nikt nie skopiuje moich zdjęć z mojej aukcji? bo są mojego autorstwa i nie wiem czy allegro zabezpiecza przed tym że nie da się kopiować zdjęć z aukcji ?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
xyz96
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe Skopiować może każdy. Możesz to jednak zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9cac1ea5-38cd-4d58-92a4-2953cc1aad26&subjectId=41ea0914-0...

Uprzedzam, że odpowiedź Allegro po zgłoszeniu może Cię niemile zaskoczyć 🙂

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

czyli najlepiej wkleić znak wodny

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To było możliwe dawniej, obecnie jest niedozwolone.

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

ale nie mówię o zdjęciu startowym tylko o innych ZDJĘCIACH od numeru dwa, to też jest niedozwolone? 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ObiadyDomowe, tworząc ofertę, udzielasz zgody serwisowi Allegro na wykorzystanie swoich zdjęć/opisu. Jest to niezbędne do procesu produktyzacji, który odpowiada za to, że kupujący szybko znajdzie na Allegro to, czego potrzebuje. Jeśli utworzysz produkt, każdy inny sprzedawca może się z nim połączyć podczas wystawiania oferty.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

a w zdjęcia nie startowe mogę wkleić znak wodny? czyli wszystkie od zdjęcia numer 2

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma

Czemu służy ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9cac1ea5-38cd-4d58-92a4-2953cc1aad26&subjectId=41ea0914-0... ? Odnoszę wrażenie, że autor wątku pytał o kradzież zdjęć.

oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

proszę o odpowiedź czy mogę wystawić na aukcji jako sprzedający zdjęcia ze znakiem wodnym oczywiście poza startowym?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ObiadyDomowe Tak, możesz.

Czy mogę umieszczać znak wodny na miniaturach swoich ofert?

Miniatury nie mogą posiadać znaku wodnego.

Skoro nie mogę używać znaku wodnego, to jak inaczej mam zabezpieczyć swoje zdjęcia?

Zabezpieczamy zdjęcia cyfrowo, zapisując unikalne dane, które pozwalają na identyfikację właściciela zdjęć. Takie oznakowanie fotografii nie zmienia ich wyglądu, a sam proces zabezpieczania przebiega automatycznie.

Czy miniaturki mogą zawierać ramki, dodatkowe grafiki lub napisy?

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/opis-oferty/standardy-stosowania-miniaturek-na-allegro-py...

 

 

 
oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

teraz pani na czacie z allegro mówi że nie mogę

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ObiadyDomowe, jeśli znak wodny jest jednocześnie logo producenta/marki - to można użyć go na zdjęciach w galerii. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

nie pytam o miniaturki tylko o pozostałe zdjęcia, allegro przekazuje że nie mogę wkleić znaku wodnego w inne zdjęcia , no to już nie wiem czy mogę czy nie?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ObiadyDomowe, zgodnie z regulaminem:

Zdjęcia zamieszczone w Ofercie muszą dotyczyć wyłącznie oferowanego Towaru. Dozwolone jest przedstawienie Towaru w kontekście jego zastosowania lub aranżacji. Zdjęcia mogą prezentować certyfikaty, technologie, elementy graficzne (np. strzałki). Zabronione są napisy poza wyjątkami: logo marki/producenta, oznaczenia kolorów i wzorów oraz liczby i jednostki.

Sprawa wygląda następująco - miniatury nie mogą posiadać znaku wodnego. Z kolei to, o co pytasz, a więc zdjęcia w galerii mogą mieć znak wodny, tylko jeśli jest on jednocześnie logo producenta/marki.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

to logo które ja sobie wymyśliłem chce dodawać we wszystkich swoich produktach bardziej jako logo rozpoznające mnie jako sprzedawcę, to w takim przypadku też mogę dodać do zdjęć czy nie? nie wiem kto jest producentem docelowym części towaru gdyż kupuje od kogoś kto znowu importuje z Chin więc nie mówi mi kto jest producentem docelowym. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ObiadyDomowe, niestety, tak, jak pisałam wcześniej, istnieje tylko kilka wyjątków:

Zabronione są napisy poza wyjątkami: logo marki/producenta, oznaczenia kolorów i wzorów oraz liczby i jednostki.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ObiadyDomowe
#12 Orędownik#

ok więc nie dodaje nie chcę mieć usuniętych aukcji 

oznacz moderatorów