anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po zakupie produktu przez klienta można zmienić dostawę z paczkomatu na kuriera?

sunnyone
#8 Zapaleniec#

klient zakupił 2 produkty, wyraziłam zgodę na 1 przesyłkę, ale nie zmieści się ona w paczkomacie.

Tzn. w moim pewnie się przesyłka zmieściłaby się, bo są pionowe schowki.

Ale obejrzałam paczkomat odbiorcy -jest zdjęcie na inPost i i niestety tam jest nowoczesny paczkomat.

Czy można na Allegro lokalnie zmienić już po zakupie sposób dostawy z paczkomatu na kuriera?

Jeśli tak, to jak? A jeśli nie to jakie rozwiązanie proponujecie???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja kompletnie nie rozumiem o czym Ty piszesz. Są 3 rodzaje gabarytów - A, B, C. Obowiązują one w całej Polsce. Wymiary przesyłek - masz podane na stronie InPst. Jak nadasz przesyłkę w określonym gabarycie - to taką odbierze kupujący. - W czym jest problem? Oglądanie paczkomatów - to już totalna fikcja, pierwszy raz się z tym spotykam. Przecież  wszędzie są jednakowe. 

Chyba musisz napisać prawdę- po prostu nie dasz rady zapakować tych dwóch produktów w jedną przesyłkę do paczkomatu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sunnyone W systemie już tego nie zmienisz, ale nie ma żadnego problemu, aby wysłać towar klientowi kurierem po uzgodnieniu z nim tej sprawy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sunnyone Jeśli uważasz ,że przesyłka mieści się w TWOIM paczkomacie /max . 41x38x64cm /too... nadawaj przez paczkomat / mniej problemów / . Jeśli przewoźnik podejmie przesyłkę zgodną z dopuszczalnym gabarytem to jego problemem jest jej dostarczenie do wskazanego punktu .

oznacz moderatorów