anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy poprzez allegro robiąc wysyłkę dostanę etykietę? Mam na nią czekać?

Kuska1256
#7 Wielbiciel#

Czekam na wpłatę na moje konto bankowe(w trakcie weryfikacji muszę dołączyć zdjęcie dowodu) czy po tej weryfikacji dostanę jakąś etykietę do wysylki czy jakim sposobem wysłać paczkę? 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

kostas11
#21 Demiurg#

@Kuska1256  a co udostępniłeś jako metodę dostawy ?  żadnej etykiety nikt Ci nie dostarczy, trzeba nadać paczkę wypełnić lub wydrukować etykietę u przewoźnika, wypłata czy aktywacja z Payu nie ma nic wspólnego z wysyłką zamówienia do kupującego nie musisz czekać na wypłatę żeby nadać paczkę  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kuska1256
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Kuska1256
#7 Wielbiciel#

oznacz moderatorów

Kuska1256
#7 Wielbiciel#

To jak ma to rozumieć, skoro kupujaca sama stwierdziła że sprzedaż przez allegro jest wysyłka tańsza. Zgodziła się na tą opcję. 

oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Możesz połączyć konto allegro z inPostem,wtedy sprzedając rzecz i udostępniając na aukcji wysyłkę paczkomatem inPostu zapłacisz tylko 8,99PLN. Po zakończeniu aukcji ,jęzeli kupujący wybrał paczkomat ,automatycznie dane do wysyłki są importowane do inpostu .

oznacz moderatorów

Kuska1256
#7 Wielbiciel#

Jak to zrobić potrzebuje wysłać kurierem, nie formą paczkomatu. 

oznacz moderatorów

Kuska1256
#7 Wielbiciel#

Jezeli aukcja się już zakończyła bo kupujący kupił przedmiot to już nic raczej nie zrobię, a mało tego jeszcze dostałam opłatę od sprzedaży ok 20 zł jak teraz mam to wytłumaczyć że nie będzie tak jak ta pani chciała, sama mi tak podpowiedziala.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@Kuska1256 - sorry brachu, ale to efekt grania w grę bez znania jej podstawowych zasad. Teraz ponieś tego konsekwencje, a na drugi raz najpierw sprawdź jak co działa. So far, udowadniasz jaką amatorszczyznę może trafić Kupujący.

oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Zależy jaką formę wysyłki zaproponowałeś i za ile.Przez allegro można tylko do paczkomatu,ale wejdź na stronę firmy której wysyłkę oferowałeś i zobacz jak trzeba wysłać.

oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

To ty ustalasz formę wysyłki, a nie kupujący.Najlepiej sprawdzić wcześniej koszty wysyłki i podać takie jakie poniesiesz aby wysłać.Teraz możesz prosić o dopłatę albo sama ją ponieść.

oznacz moderatorów

Kuska1256
#7 Wielbiciel#

Klikając formę wysyłki, kliknela przesyłkę kurierską nie było zadnych opcji wybrania firm na allegro lokalnie, więc nie wiem jaka firmą. Koszt wysyłki jest 11,50 przedplata

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kuska1256 to wybrałeś dowolnego kuriera ,wejdź na furgonetka.pl, i tam nadaj najwyżej dopłacisz z 2 -3 zł  😞  a prowizję trzeba zapłacić tak działa allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Zajrzyj na DPD ja wczoraj coś kupiłem na allegro lokalnie i sprzedający też oferował przesyłkę kurierską za 11,50 PLN. Więc chyba przez tą firmę nadasz taką przesyłkę kurierską.

oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Zapewne kupująca kupiła coś powyżej 100PLN , a przy wykupionym smarcie myślała,że wysyłkę kurierską będzie miała za darmo.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TOBI421 na lokalnie nie ma smarta 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Kiedy pisałem jeszcze pytający nie napisał gdzie sprzedawał

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TOBI421 wcześniej było w zakładce allegro lokalnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

za 11,50 zadnym kurierem sie nie wysle fedex przez furgonetke.pl15,98 do 10kg

oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Na inpost lekka paczka do 5kg z wysyłką kurierem 12,49 PLN

oznacz moderatorów