anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy tytuł oferty musi zostać być napisany wg. wzoru autor, tytuł?

mazurkur439
#12 Orędownik#

Uszczególnienie regulaminu wystawiania prosiłbym o nie w sprawie nazwywaniu ofert książek, a mianowicie czy powinno się zamiast tytułu podawać najpierw autora, w konkretnym przypadku, w którym chciałbym się upewnić to nawet nie autor, a redaktor. Czy tak się powinno wystawiać? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mazurkur439
#12 Orędownik#

Nie umiem tagować, ale może Kaliope się wypowie, Ona chyba się najlepiej zna

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mazurkur439

Nie ma takich reguł. Zawsze staram się wpisać pełny tytuł i dopiero autora, o ile jest to możliwe. Jeśli wpiszesz autora czy redaktora w odpowiedniej zakładce to też jest dobrze. Tytuł ma ograniczoną liczbę znaków i za bardzo poszaleć nie można 😊

https://allegro.pl/oferta/mniejszosci-narodowe-i-etniczne-w-procesach-p-12125388738

_____________
Kama
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mazurkur439 aby kogoś oznaczyć, wpisz proszę "@" oraz login osoby kórą chcesz wywołać (automatycznie pojawią się tylko loginy osób wypowiadających się w wątku):

la_nika_0-1666210768268.png
Jeśli chodzi o Twoje pytanie to tytuł oferty powinien jasno opisywać produkt tej oferty, ale nie musi być zaprezentowany w konkretny sposób (autor + tytuł), jednak w niektórych kategoriach dla produktów jest reguła nazwy i wówczas tytuł produktu (nie oferty) ma podane wybrane parametry w odpowiedniej kolejności.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

mazurkur439

Wydawnictwa stosują zapis "autor + tytuł" lub "tytuł + red." i ja się tego trzymam.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

No właśnie! Ja też tak robię. Ale naoglądałem się dzisiaj trików jakie są używane, aby produkt wyświetlał się na górze. Zacząłem trochę inaczej patrzyć na wpisane oferty, bo pal licho jak Ktoś z Lokalnie coś pokręci, ale jak pisze tak największy antykwariat to zaczynam coś podejżewać. Ale mniejsza z tym. 

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Opowiem wam zabawną historię: Wpisywałem książkę pod redakcją i tytuł autora był podany bo Jego nazwisko było zakreślone czarnym prostokątem. Ktoś pomyślał, że to najważniejsze nazwisko... Dobre?

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Najśmieszniejsze jest to, że poprawkę mi odrzucili i książkę umieścili w antykwariacie.

oznacz moderatorów