anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w końcu allegro coś z tym zrobi?

tagoga17
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Ile można pisać, prosić o zmianę sposobu wpisywania adresu do wysyłki przez kupujących? Ciągle coś ulepszacie, poprawiacie a takiego problemu, który jest dość upierdliwy i pochłaniający czas  dla sprzedających, nie chce wam się usunąć. Ja mam coraz więcej do czynienia ze zmianą adresu do wysyłki w trakcie "tworzenia etykiety" przez wysyłam z allegro. Jeśli u nas - sprzedających może być zablokowane utworzenie wysłania przez blokowanie, bo jest powyżej 30 znaków np. we wpisie ulicy, to dlaczego takie samo blokowanie powyżej 30 znaków nie możecie zrobić po stronie kupujących? Wyskakuje u mnie taki wpis :  Błąd przetwarzani   Maksymalna liczba znaków w ulicy odbiorcy to 30 A dotyczy to np.: "UL. BOLESŁAWA CHROBREGO 6, MAPLETREE PARK BŁONIE PASS 15, BUDYNEK DC4j  " Jak ja mam to skracać? co jest ważniejsze żeby umieścić na etykiecie? Jak mam wysłać w tym samym dniu jeśli klient nie odpowiada na pytania jaką nazwę pisać i zmieścić się w 30 znakach? Proszę koniecznie o odpowiedź kogoś z moderatorów.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tagoga17 Takie mamy ograniczenie ze strony Przewoźnika i na ten moment nie jesteśmy w stanie skrócić tego w formularzu dostawy i płatność u Kupujących. 

Są takie pola jak Zawartość przesyłki i Numer referencyjny, które są widoczne na etykiecie - ewentualnie możesz zamieścić tam dokładny opis budynku.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów