anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wam też w odpowiedziach nie działają emotki na Allegro Gadane?

Client:44052296
#21 Demiurg#

Przy tworzeniu nowego wątku  wszytko działa. Przy odpowiedziach na istniejące wątki już nie można zamieścić emotki.

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44052296 No nie można, trzeba to robić inaczej 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Pytaliśmy moderatorów dlaczego nie działają, niestety brak odpowiedzi. 😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, bo również go zauważamy. Prosimy Was o cierpliwość w tym temacie 💐 wkrótce możliwość dodawania emotek powróci. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika Protip: wystarczy cofnąć zmiany w konfiguracji silnika forum, które doprowadziły do problemów z emotikonami😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mdrogeria_0-1630414889412.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Obrazka nie widzimy, czyżby za niski poziom. 😄 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LEW433 nie , mam bana na fotki . Kiedyś dawno temu zadarłem z nacz....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 @mdrogeria @LEW433 @Knowhere @xyz96 możecie ponownie dodawać emotikony do Waszych odpowiedzi z poziomu Gadane 🌻🤗👍

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@la_nika 

Ale za to zmieniło się coś w wyświetlaniu wpisów w wątkach. Mając włączone sortowanie od najstarszego do najnowszego (czyli starsze na dole, najnowsze na górze strony)  najpierw jest wpis zakładającego wątek, potem jest dopiero kolejność sortowania (z powielonym pierwszym wpisem na końcu).

Tak teraz będzie ? Chodzi o to by mieć odniesienie o czym jest wątek na samym początku ?

Skoro już są jakieś zmiany, to ja bym miał sugestię, aby w przypadku rozbudowanych wątków ich licznik podstron był również na górze, bo "poprzednia" "następna" ewidentnie myli się ze stronami, a to przecież kolejne wątki ze strony głównej (ktoś tego używa w tym miejscu w ogóle ?)

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@cookie000 dzięki za sugestie. Powtórzenie pierwszego posta na górze każdej podstrony będziemy usuwać (kiedyś tak to wyglądało, ale zrezygnowaliśmy z tego, teraz przypadkowo wróciło). Co do stronicowania - będziemy jeszcze nad tym myśleć. Rzeczywiście link do kolejnego tematu w samym wątku nie jest chyba potrzebny, a może być mylący (wystarczy link "lista tematów"). Ale czy stronicowanie powinno być (również) na górze? Skonsultujemy z naszymi specjalistami UX, bo to nie jest kwestia czyjejś opinii, tylko utartych, sprawdzonych praktyk usability 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@msniezek

"Powtórzenie pierwszego posta na górze każdej podstrony będziemy usuwać (kiedyś tak to wyglądało, ale zrezygnowaliśmy z tego, teraz przypadkowo wróciło)." - tak, przypadkowo😁
Przypadkowo to można zostać beneficjentem becikowego i 500+😏

"Rzeczywiście link do kolejnego tematu w samym wątku nie jest chyba potrzebny" - owszem, jest. Potrzebny, jakby co.

"Skonsultujemy z naszymi specjalistami UX, bo to nie jest kwestia czyjejś opinii, tylko utartych, sprawdzonych praktyk usability" - wiesz jaki jest problem ze "specjalistami" od UX/UI? Nie używają tego co projektują i przepychają na tzw. produkcję.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@msniezek @Knowhere 

Akurat z tym trwałym przerzuceniem otwierającego posta na sam wierzch mógłbym się zgodzić. Może to tylko kwestia przyzwyczajenia, że na górze zawsze miałem najnowszy post, a nie ten otwierający (dla przypomnienia). Wydaje mi się, że może tworzyć to nieporozumienia w takim sensie, że ktoś uzna to za najnowszy wpis i na niego odpowie (patrz PG 🙂 )

Wyświetlanie listy wątków z początkiem posta otwierającego akurat mi pasuje. Widziałem te rozbieżności w podkategoriach i na stronie głównej i dziwiłem się dlaczego tam jest tak, a na głównej inaczej. Owszem, jest więcej mielenia w przewijaniu strony, ale nie trzeba tylu wątków otwierać mając kilka linijek podglądu. Coś za coś. Najlepiej gdyby była opcja wyboru wyświetlania indywidualnego we własnych ustawieniach.

A podstrony na górze otwartego wątku to dla mnie ewidentny element do poprawy. Jak podałem: czytam od dołu w górę (od starych do nowych). Gdy wątek się rozciąga na podstrony, to muszę wrócić na dół aby kliknąć w następną. To bez sensu. A link do następnego tematu ze strony głównej na wierzchu ? Po jakiego czorta ? Kto wszystkie tematy czyta w ciemno ? Dobra, wiem kto ;]

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cookie000 "Jak podałem: czytam od dołu w górę (od starych do nowych)." - że jak?😁
Tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-preferences:linear-format ustawiasz "najpierw najstarsze" i jak człowiek czytasz od góry do dołu (gdzie też masz przejście do następnej strony, dzięki czemu nie będziesz musiał wracać na dół).

"A link do następnego tematu ze strony głównej na wierzchu ? Po jakiego czorta ?" - bo np. klikam w "następny", następnie w "poprzedni" (z otworzeniem w nowej karcie) i już mam wątek otwarty  z linkiem do niego w pasku adresu (a nie do jakiegoś posta, które jak wiadomo bardzo lubią bardzo szybko znikać z tego forum i później po odświeżeniu takiej karty dostaje się niezbyt fajną żółtą ramkę z informacją typu "no nima" - i szukaj sobie takiego wątku po forum).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Knowhere 

Przetestowałem to teraz (kiedyś też) i jednak wolę mieć _najnowszy wpis w wątku na górze_. Dlatego pojawienie się wpisu wątkotwórcy na samej górze strony burzy moje feng shui i stąd mój apel o dodanie licznika podstron nad wszystkimi postami. Może jest (?) jakaś kombinacja ustawień, która przenosi do najnowszego wpisu w kierunku w czytaniem strony w dół, ale już tak przywykłem, że pewno musiałbym się znowu trochę przyzwyczajać. Nie żeby to było niemożliwe, bo to tylko kwestia utrwalonych nawyków, ale wiesz jak te rządzą człowiekiem ;]

Każdy ma jakieś swoje zboczenia i przyzwyczajenia 😄 Korzystając z innych portali sklepów itd przed publikacją posta (dłuższego) robię szybkie ctrl a ctrl c, bo ile razy już mi wpierniczyło tekst bo się zawiesiła strona (albo upłynął czas edycji w okienku).

Nie czytam wszystkiego, więc taki lekki podgląd to dla mnie plus. Jedni wolą jak się im link otwiera w tej samej karcie, a inni w osobnej. Ja mam stronę główną otwartą w jednej karcie i klikam tylko to co chcę - często korzystając z prawego przycisku ; otwierając wątek w osobnej karcie nie mielą mi się wątki na karcie ze stroną główną (dopóki jej nie odświeżę). Nic mi nie przepadnie "ważnego"dopóki nie odświeżę karty z otwartym wątkiem ;]

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cookie000 "Może jest (?) jakaś kombinacja ustawień, która przenosi do najnowszego wpisu w kierunku w czytaniem strony w dół" - no przecież w zakładce którą podlinkowałem masz taką opcję "Przejdź do pierwszego nieprzeczytanego postu w temacie"😏

"Korzystając z innych portali sklepów itd przed publikacją posta (dłuższego) robię szybkie ctrl a ctrl c" - na AG nie robienie tego to proszenie się o kłopoty😁

"Ja mam stronę główną otwartą w jednej karcie i klikam tylko to co chcę - często korzystając z prawego przycisku" - szybsze i wygodniejsze jest kliknięcie rolką.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Knowhere 

Właśnie tak próbowałem i u mnie to nie działa. Odświeżyłem wątek po zmianie ustawienia i pokazuje mi wpisy xyz i lwa, nie Twój.

I wyjaśnię: korzystam z touchpada, nie z mychy (już widzę oczyma wyobraźni jak się łapiesz za głowę ;D )

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cookie000 No, skoro już mojego posta przeczytałeś, to nie jest pierwszym nieprzeczytanym😁
Tak czy owak u mnie działa (gdy wchodzi się do wątku z listy wątków, a są w nim jakieś nieodczytane posty).

No to masz niezłą wyobraźnię😂
W takim układzie klikasz lewym przyciskiem mając wciśnięty CTRL.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Knowhere 

ctrl plus lewy ... Faktycznie łatwiej. Po co rozwijać tyle opcji 🙂 Tak właśnie działa przyzwyczajenie do schematów ;]

Podziękował !

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

No mam tak samo. Kotki, znaki niecenzur.... wałkiem też się nie da...

Szcza zaktualizować chyba, albo AdBlocka wyłączyć. Nie wiem.

oznacz moderatorów