anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty PayU skoro już miesiąc temu dokonałam przelewu 1,01?

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

wplataMalwa.jpg

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

wplataMalwa2.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malwa7788 z powodów bezpieczeństwa zostało nałożone ograniczenie wypłat. Zgodnie z informacją zawartą w wiadomości e-mail od nas wypłaty są aktywne i będziesz mogła jutro wypłacić środki na podane konto bankowe.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Na maila otrzymałam za to odpowiedź od Allegro "Chcę Pani pomóc dlatego zweryfikowałem Pani konto i z danych zawartych w systemie wynika, że doszło do aktywacji konta do wypłat, jednak zostały zmienione dane (imię i nazwisko) na adres e-mail. W takim przypadku proszę zmienić na imię i nazwisko takie jak były podane podczas aktywacji, a następnie odpowiedzieć na tą wiadomość, a konto zostanie aktywowane."

żadnych danych nie zmieniałam. Wypłaty są nadal nieaktywne i nie wiem dalej co mam robić

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malwa7788 dziękuję za Twoją wiadomość! Już tłumaczę co się stało. W formularzu w tej zakładce zamiast imienia i nazwiska podałaś adres e-mail. 
Żeby wypłacić środki na konto wejdź proszę tutaj pod numerem rachunku kliknij "zmień", otworzymy stronę ze zmianą danych do wypłat i pod swoimi danymi wybierz "zmień dane". Następnie otworzy się okno z danymi właścicela rachunku, przy "właściciel rachunku" zmień wpisany tam adres e-mail na imię i nazwisko.
Następnie napisz ponownie w sprawie nr. 19275863, że poprawiłaś dane i powinno być wszystko okej, gdybyś miała problemy napisz tu proszę ponownie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Ale ja mam wszędzie wstawione imię i nazwisko i nigdy nie wstawiałam adresu poczty więc nie wiem dlaczego mam zmieniać to co jest dobrze

oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Zmieniłam te dane (czyli dobre na dobre) powiadomiłam o zmianie a konto dalej nieaktywne

oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Tak swoją drogą ja na stronę płatności PayU od momentu sprawdzenia że mam aktywowane nie wchodziłam ani razu do wczoraj. Więc skoro Allegro uważa ktoś wpisał zamiast nazwiska adres poczty (chociaż na stronie widnieje nazwisko) a to nie ja to powinien się tym zainteresować bo to świadczy że ktoś włamał się na konto. Może trzeba to zgłosić na policji?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malwa7788 z danych, które zostały mi przekazane od operatora płatności oraz tego co sama widziałam w systemie był tam podany adres e-mail. Natomiast teraz widzę, że zostało to zmienione na poprawne dane i wypłata powinna być możliwa. Daj proszę znać czy możesz wypłacić środki na konto. 
Cieszę się, że zamówiłaś rozmowę z naszym doradcą, tak będzie najłatwiej wyjaśnić jak do tego doszło.
Przepraszam Cię za te problemy i komplikacje, ale ponieważ dotyczy to wypłaty środków, ze względów bezpieczeństwa wszystko jest weryfikowane i musi się zgadzać.
Nie wiem jakie problemy na Allegro mieli Twoi rodzice, ale przy dodatkowych weryfikacjach lub blokadzie wypłat, zawsze informujemy dlaczego tak się stało i co należy zrobić, aby odblokować wypłaty. Środki ostrożności wynikają z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa na platformie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Nadal konto jest nieaktywne. Zresztą nie wiem w którym miejscu były te "złe" dane bo mi się pojawiały prawidłowe. Poza tym mam cały czas komunikat że nie przelałam 1,01 w celu weryfikacji konta.  Mama mi powiedziała ( a po raz pierwszy na Allegro była zarejestrowana w 2000 r.) że jedna rzecz jest niezmienna - zawsze winny jest użytkownik- nigdy Allegro

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malwa7788 rozumiem Twoją frustrację, z powodu przedłużenia kwestii wypłat. Cieszę się, że udało Ci się zlecić wypłatę na konto bankowe.
Jedyne co mogę napisać to to co widziałam w systemie, a tam był Twój adres e-mail, który spowodował blokadę wypłat. W Allegro potrafimy przyznać się do błędu, jednak jeśli chodzi o wypłaty i weryfikację tożsamości ze względów bezpieczeństwa musimy pilnować poprawności danych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@malwa7788 Dane osobowe konta Allegro muszą być identyczne, jak dane osobowe konta bankowego, z którego przelałaś 1 zł. 

oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Są identyczne Na maila otrzymałam za to odpowiedź od Allegro "Chcę Pani pomóc dlatego zweryfikowałem Pani konto i z danych zawartych w systemie wynika, że doszło do aktywacji konta do wypłat, jednak zostały zmienione dane (imię i nazwisko) na adres e-mail. W takim przypadku proszę zmienić na imię i nazwisko takie jak były podane podczas aktywacji, a następnie odpowiedzieć na tą wiadomość, a konto zostanie aktywowane."

żadnych danych nie zmieniałam. Wypłaty są nadal nieaktywne i nie wiem dalej co mam robić

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Zamówić rozmowę? A przecież z innego wątku wiesz, że zamówienie rozmowy to czas oczekiwania nawet 5 dni. Po co polecasz aż tak długi okres oczekiwania? 

oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Rozmowe zamowiłam bo chcę sobie porozmawiać na temat blokad pieniedzy na kontach użytkowników. U mnie wymyślili przynajmniej jakiś wymyślony powód u mojej mamy nie było żadnego tylko na zasadzie silniejszy ma rację. Ja przez to blokadą wyslę z opóźnieniem przesyłkę, a to moja pierwsza sprzedaż na Allegro. Także dziękuję, otrzymuję na początek porządną szkołę jak działa Allegro. Od mojej mamy i taty takich opowieści jak byli robieni na szaro uważałam że może przesadzają ale teraz wierzę w każde ich słowo i każdą historię

oznacz moderatorów