anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego muszę płacić Smart jako sprzedawca skora ja i Kupujący mamy opcję Smart?

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry!

Inpost Paczkomaty żąda ode mnie opłaty 8,99 . Na Allegro widnieje informacja że opłata 0,00. Po telefonie do nich stwierdzili że to wina Allegro i żebym tu interweniował, więc to czynię. Nie wiem jakie dane mam podać do zidentyfikowania transakcji.

Elżbieta

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Franka58 gdzie sprzedane ? allegro czy allegro lokalnie ? jak nadajesz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Na Allegro

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Allegro Paczkomaty Inpost

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Sprzedaje na Allegro 22 lata. W tym samym czasie z innego konta nadałam kilka przesyłek Smart i nie miałam żadnych problemów.

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Czyli 15 minut przed tą felerną

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 Cześć. Poproszę numer zamówienia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

b3c20266-e1b1-11ec-a421-6999c6bed8cb

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Własnie przed chwilą zmienił się status w Inpoście na 0 do zapłaty. Nic w tym czasie nie robiłam na stronie Inpostu. Tak czy owak wydrukowałam już etykiete. Dziękuję za próbę pomocy

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 Do tego zamówienia jest Smart. Rozumiem, że generujesz etykiety w Managerze Przesyłek InPost. Czy importujesz dane z Allegro? Jeśli wygenerujesz paczkę ręcznie w zakładce Wyślij przesyłki, to nie skorzystasz z darmowej etykiety. 

Upewnij się również, że tworzysz etykietę dla Allegro Paczkomaty InPost a nie dla Paczkomaty InPost.

Pamiętaj również, że musisz podać pełny, poprawny adres e-mail klienta w domenie @allegromail.pl i przekazać go przewoźnikowi w dokładnie takiej formie, jaką otrzymujesz w zamówieniu.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów