anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego paczka została zawrócona ?

tagoga17
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Wysyłałam 1 zamówienie, które musiałam podzielić na 2 paczki ponieważ w 1 paczce nie zmieściło się do gabarytu C w paczkomacie. To był ten sam asortyment w jednej i drugiej paczce. Jedna paczka została dostarczona do paczkomatu kupującego a druga została zawrócona. DLACZEGO? Dzwoniłam i pisałam do Inpostu, ale nie chcą mi udzielić informacji dlaczego tak się stało. Informują tylko, żebym napisała reklamację. Ale na co mam złożyć reklamację, jeśli nie znam przyczyny zawrócenia paczki ? Tak, wiem mogę napisać reklamację na sam zwrot, ale to niepoważne, że nie chcą udzielić informacji nadawcy, dlaczego nie mogła pójść dalej tak jak ta druga paczka z tym samym towarem. Najpewniej będzie trzeba czekać 30 dni na odpowiedź. Oczywiście muszę wysłać znowu paczkę bo kupujący dostał tylko część zamówienia. I tu pojawia mi się kolejne pytanie. Czy znowu nie zawrócą paczki, bo nie znam powodu dlaczego zrobili to za pierwszym razem? Czekać mam 30 dni na informację? Proszę moderatorów o pomoc.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tagoga17 a kiedy ta paczka wróciła od razu czy może kupujący jej nie odebrał? Czy wszystko z listem było ok?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak mogło być że klient nie spodziewał się dwuch paczek i wziął z paczkomatu tylko jedna a ta druga po 48 h wróciła . Kupujący powinien być powiadomiony o tym że zamiast jednej paczki będzie miał dwie i dwa kody odbioru.

 

 

oznacz moderatorów

tagoga17
#10 Popularyzator#

Jak już pisałam, jedna paczka doszła do paczkomatu a druga została zawrócona przez Inpost, czyli nie doręczyli jej do paczkomatu. Jednego dnia był status odebrana a na drugi dzień było status: zwrot do nadawcy. Nawet nie zdążyła "wylądować" w paczkomacie odbiorcy

oznacz moderatorów

tagoga17
#10 Popularyzator#

Kupujący nie miał szansy odebrać lub nie odebrać z paczkomatu. Z listem wysyłkowym było wszystko OK

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tagoga17, czy możesz podać numer zamówienia, o którym mówisz? Przydatne będą również numery obydwu listów przewozowych. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

tagoga17
#10 Popularyzator#

Numer zamówienia b5665e31-c6c3-11ec-bceb-ff64cd1ab9b1                                                                   Numery listów przewozowych : ten który doszedł do paczkomatu: 678320578268120139060645   a to ten który zawrócili: 678320578268120137230670

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tagoga17, dziękuję Ci za wskazanie tych informacji. 🙂 Niestety, nie dowiedziałam się wiele więcej.

Jeśli usługa nie została zrealizowana, możesz skorzystać z prawa do zgłoszenia reklamacji. Przyczyna zostanie wyjaśniona w procesie reklamacyjnym. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów