anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przy nie których sprzedażach wyświetla się błędna ilość zakupionych produktów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

Ilość sprzedanych produktów w kilku ofertach jest mniejsza niż w rzeczywistości było kupionych towarów. W zakładce zamówienia jest ich więcej niż wyświetla się przy konkretnej ofercie. Druga rzecz, że przy jednej ofercie spadła diametralnie liczba wizyt było około 300 jest 30, a sprzedaż z kilku na 0.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@homesay-pl Statystyki sprzedaży są widoczne z 30 dni 🙂 Jeśli uważasz, że ta liczba wciąż się nie zgadza, to prześlij mi numer konkretnej oferty i zrzut ekranu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

Czy mam przesłać to tu na formom? Czy  mogę wysłać jakąś wiadomość prywatną? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@homesay-pl Możesz przesłać na spolecznosc@allegro.pl, jeśli nie chcesz na forum 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

W załączeniu zrzut jednej z ofert

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@homesay-pl Nie dostałam żadnego mejla od Ciebie, nie widzę też zrzutu na forum. Możesz spróbować jeszcze raz? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

homesay-pl
#8 Zapaleniec#

wąż.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@homesay-pl Dziękuję. 🙂 Produkt z oferty numer 11939525834 rzeczywiście został sprzedany łącznie 9 razy. Jednak jak już wspominałam wcześniej, statystyki są wyświetlane z ostatnich 30 dni. Liczba sprzedaży w ciągu ostatnich 30 dni dla tej oferty to 7. Nie ma tutaj błędu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów