anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego zdjecie blokady z konta tak długo trwa

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

jestem nowym uzytkownikiem sprzedaje na allegro od zaledwie 2 dni i wczoraj zablokowali mi konto bo przez pomyłkę wystawiłam jedno ogłoszenie prywatne z konta biznes ( po prostu sie nie przelogowałam)!!!! mój błąd ale oni zamiast wysłać upomnienie zblokowali mi 90 ofert które dobrze sie sprzedawały, czy jest szansa na zadoścuczynienie ? nie mogli zablokować jenej oferty ? narazili mnie na straty setek zł tak setek bo w 12 godz miałam 6 ty obrotu   nr sprawy 19226501" ref:_00D24aE05._5003VKbo9J:ref

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KidsManiaMJA Cześć. Konsultanci odpowiadają na zgłoszenia zgodnie z kolejnością ich napływania. Proszę Cię o cierpliwość, poproszę w Twoim imieniu o przyspieszenie tej sprawy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

napisałam do nich maila z kolejną treścia bo i mam nadzieje że odblokuja mi konto bo to juz na prawdę przesada mogła by Pani w dalszym ciągu przyglądać się sprawie ? treść wiadomości do Pani wglądu, może na chłodbno ale przez nich straciłam kilka tys złotych......

 

 

jak mam zrobić zdjęcia tak wielkich regałów z towarem z moim dowodem osobistym ? nie mam czasu na robienie wszystkich zdjęć towaru . Jestem początkującym sprzedawca na allegro a wy na wejściu naraziliście mnie na ogromne straty! w black weekend zablokowaliście wszystkie moje ogłoszenia bez ostrzeżenia, mogliście zablokować 1 aukcje i dać ostrzerzenie. 90 ofert zakończonych ... wie Pani ile to wstawiania ? naraziliście mnie na ,, utracone owoce", w black weekend i black monday zakończone zostały wszystkie moje oferty. przesyłam zdjęcia z dowodem osobistym towaru ale ma Pani świadomość zę spakowałam i nadałam52 paczki !!!!!! więc czegoś juz może ni być !!!!!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KidsManiaMJA Dziekuję, ale nie musisz tutaj kopiować treści swojej wiadomości, ponieważ mamy dostęp do zapisu Twojej korepondencji z naszymi pracownikami. Tak jak pisała wcześniej @ko_alka, na tę chwilę prosimy Cię o cierpliwość. Otrzymasz od nas odpowiedź tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

to już jest na prawdę przykre klienci widzą zawieszone konto i rezygnują z zakupów , allegro brawo bie dość że straciłam pieniądze ,czas i nerwy to trace nowych klientów ! jak mam odbudować zaufanie jako konto 2 dniowe?!!!! POMOCY!

oznacz moderatorów