anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa jutro - gdy czas deklarowanej wysylki dzisiaj minął kilka godzin temu

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Ustawilem godzine graniczna dla "wysylka dzisiaj" na 9:30

Godzina 11:00 dzwoni klient z zapytaniem czy wysle mu dzisiaj kurierem DPD.

Odpowiadam, ze nie bo kurier juz byl, pozostaje inpost, on sie smieje i mowi, że mam dostawe na jutro a kurier pojechal.

Tlumacze, że moja godzina graniczna to 9:30 i raczej tego nie widzi

Sprawdzam i do 12:00 byl widoczny napis DOSTAWA JUTRO - swiecil sie na zielono

 

czy kogos tam pokręciło ? Co sie odwala ?

Ja przygotowuje paczki max do godziny 10:00, ustawilem sobie 9:30 by miec zapas.Od 10:00 do 12:00 robie inne rzeczy i nawet maila nie sprawdzam, a allegro informuje klienta o wysylce dzisiaj do godziny 12:00 ?

W zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec pod jaki numer dzwonic po pracownika allegro by zlokalizowal przedmiot, zapakowal, wydrukowal etykiete i dostarczyl do magazynu kurierskiego skoro np kurier dpd jest u mnie 10:00-10:30

 

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Halfrunt
#18 Luminarz#

A co to za wygodnictwo, godzina 9:30 i co? koniec pracy, fajrant?

Proszę ustawić dostawę w późniejszych godzinach i będzie się zgadzać.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

no jak DPD mam 10:00-10:30 to troche ciezko 🙂

To allegro na mnie wymusilo dodanie tego kuriera

 

No i to tak do konca nie jest, że pozniej nie wysylam paczek bo np inpost jest miedzy 12:00 a 14:00 i zawsze cos tam sie zrobi 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedając na allegro w ogóle nie masz fajrantu ,a czujny i dyspozycyjny musisz być 24 h na dobę .Sprzedawca ustawia taką godzinę graniczną jak ma dogadane z kurierem odbiór .

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mwmonety 

A Allegro mu przestawia na taką, jak ono samo ma dogadane😊

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Client:80340374 Możesz sobie ustawiać co chcesz, Allegro nie respektuje twoich ustawień i przy ofertach wyświetla „dostawę jutro” na podstawie twoich wcześniejszych wysyłek. Jeżeli masz wysyłkę tego samego dnia do 9:30, to zamówień które przyjdą po tej godzinie już nie wysyłaj.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Towar towarowi nierowny ( jedno zakapujesz w 5 minut, drugie w pol godziny ), wybor kuriera przez klienta tez ma znaczenie.

Wole by klient był mile zaskoczony niz rozczarowany

Prosze o zaprzestanie informowania klienta o dostawie jutro gdy mija czas deklarowanej godziny wysylki

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Lepiej dbać o zdrowie a ten cały system allegro tylko rozpędza wyścig szczurów gdzie nagrodą jest pozycja na liście ofert .Patrząc na to realnie to wcale nie trzeba się zarzynać w tej pogoni , wystarczy mieć dobry towar i grono zadowolonych klientów a satysfakcja jest wtedy nawet lepsza jak widzisz że bez tego da się osiągnąć zyski i mieć klientów którzy chętnie do ciebie wrócą ,wiedząc że mogą ci zaufać .

oznacz moderatorów