anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD podjazd kuriera jak zamówić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich,

Prosiłbym o pomoc jak ustawić tak żeby DPD podjeżdżał po wysyłki, gdzie ustawiam opcje podjazdu z wysyłam z Allegro.

Nie mogę znaleźć gdzie to robię.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@Sklep-Boma 

Dla metod dostawy DPD

  1. W Wysyłam z Allegro wejdź do zakładki Zamówienia, znajdź to zamówienie, dla którego chcesz nadać przesyłki i kliknij Dodaj przesyłkę.
  2. Na stronie formularza nadania, w sekcji Przesyłka uzupełnij dane pierwszej przesyłki, a następnie wybierz Dodaj kolejną paczkę i powtórz czynność dla pozostałych przesyłek.
  3. Kliknij Podsumowanie na samym dole strony i wybierz godzinę, w której możesz przekazać przesyłki kurierowi, wybierz opcję Bez podjazdu kuriera lub kliknij Zamów jeśli nadajesz przesyłki w punkcie.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

oznacz moderatorów
Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuje za odpowiedz.

oznacz moderatorów
sternlogistik
#2 Obserwator#

a w przypadku kiedy zapomiałem kliknąć w "zamow podjazd kuriera"? , wydrukowalem etykiety i zamknąłem okno nadawania? Jak mogę zamówić podjazd?

oznacz moderatorów
Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

sprzedaż - obsługa zamówień - moja sprzedaż - zamówione przesyłki wchodzisz w to i zaznaczasz przesyłki na zielono na dole będziesz miał zamów podjazd. 🙂

oznacz moderatorów
sternlogistik
#2 Obserwator#

Super... Dziekuje bardzo...

oznacz moderatorów
Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Proszę i pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Pietrek2405
#7 Wielbiciel#

A jest jakiś sposób żeby ustawić automatyczne podjazdy, jeśli jest co najmniej jedna etykieta?

Bez zamawiania

oznacz moderatorów