anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drodzy Allegrowicze !!

Slow4You
#10 Popularyzator#

Musimy się pozbyć tych toksycznych oszustów . Zgłaszajmy niezwłocznie każdego trolla który prosi o podanie mejla . Im szybciej będą blokowani , tym szybciej się zniechęcą . Dostałeś taką wiadomość nie podawaj maila . Nie klikaj w żadne linki . Pierwsze co robisz to kopiujesz nazwę użytkownika i wstawiasz tu na forum . Liczy się czas . 

Pozdrawiam Serdecznie 

Slow4You 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

terazauto
#13 Ambasador#

są blokowani.... Ten temat jest rozwiązany.

oznacz moderatorów

Slow4You
#10 Popularyzator#

Są blokowani . Super . Tylko dlaczego cały czas wysyłają wiadomośći . Liczy się czas . Tak jak napisałem im szybciej będą blokowani tym szybciej się poddadzą . 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Slow4You nie licz na to, to automaty zakładają konta i rozsyłają wiadomości 😞 a do założenia konta wystarczy mail, allegro tego nie weryfikuje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Slow4You
#10 Popularyzator#

Skoro nie da się tego zmienić to inny gracz który już od kilku lat jest obecny na rynku ,   **piiip**  ukroi dla siebie  przynajmniej połowę tortu .  Mnie to gila po piętach . Allegro nie potrafi chronić swoich klientów no to wybacz ..

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Slow4You był pomysł który by to ukrócił https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zgłoś-swój-pomysł/weryfikacja-kupujących-przelewem-lub-listownie/i... ale allegro nie jest tym zainteresowane 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Slow4You
#10 Popularyzator#

Może allegro nas nie lubi i chcę się nas pozbyć tylko nie wie jak 😄  Niech wiedzą że kij ma dwa końce a duży globalny gracz się szykuję na drugą próbę wejścia na Polski rynek . 

oznacz moderatorów