anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Duża liczba sztuk w ofercie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Powoskowani_pl
#8 Zapaleniec#

Cześć! Obserwując innych sprzedawców zauważyłem, że większość aukcji ma nieskończenie wielką ilość sztuk danego przedmiotu np. 99999. Dowiedziałem się też, że duża liczba sztuk wpływa pozytywnie na trafność. Jest mi ktoś w stanie zdradzić w jaki sposób sprzedawcy operują na takich ilościach, kiedy aukcja się zakańcza? Jest potrzebna do tego jakaś dodatkowa integracja, żeby to opanować? Wiadomo przecież, że nie posiadają na stanie takich ilości i może zdarzyć się sytuacja, że ktoś kupi więcej niż obecnie posiadają. 

Będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie!

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
Agent051
#16 Inspirator#

@Powoskowani_pl Nie oczekuj, że ktoś na publicznym forum, należącym i kontrolowanym przez Allegro, poda ci sposób jak oszukać Allegro 😁.

Zasadniczo ci co wpisują takie stany ryzykują brakiem towaru w przypadku większego zamówienia. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Powoskowani_pl Cześć. Liczba sztuk w ofercie mówi o tym, ile określonych w ofercie produktów sprzedawca ma w magazynie lub jest w stanie dostarczyć/sprzedać. 

Dostępność artykułu, czyli liczba sztuk w ofercie to czynnik, który tymczasowo nie jest brany pod uwagę w sortowaniu ofert według trafności. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów