anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-mail z negatywną opinią za przedmiot którego nigdy nie wystawiłam

MartaBak14
#7 Wielbiciel#

Witam. Po raz drugi otrzymałam e-mail z negatywną opinią za przedmiot, którego wcale nie wystawiałam na sprzedaż na portalu allegro. Ktoś się spotkał z takim przypadkiem? Nie ma nic w historii konta że coś było sprzedawane ale e-mail od allegro jest że użytkownik xyz wpłacił komuś nie mi pieniądze i nie otrzymał towaru jak ja nic nie sprzedałam i nie wystawiałam. Jakieś problemy techniczne z allegro czy jak? dość dziwna sytuacja...

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

lidiaszulc3
#9 Pomysłodawca#

Zgłoś takiego maila przez kontakt allegro (najszybciej czat) .Przy okazji będzie potrzebny zrzut(kopia) adresu z którego ta wiadomość dotarła.Jak na moje to "wirus"

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@MartaBak14Tak jak napisała @lidiaszulc3 z jakiego adresu dostałaś email? I czy w tym emailu jest jakieś polecenie typu : jezeli nie zrobisz tego ( np przelew) to zawiesimy ci konto itp? Są jakieś linki ( NIE KLIKAJ !) ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

MartaBak14
#7 Wielbiciel#

MartaBak14_0-1579894681443.png

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MartaBak14 To nie jest wiadomość od nas. Nie odpowiadaj na nią i nie klikaj w załączniki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Dobrze Ci tu radzą, zgłoś nam tę wiadomość wraz ze zrzutem w Centrum Pomocy. Czat czy Facebook też będą ok. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

MartaBak14
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób mogę zgłosić to w Centrum pomocy ? 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@MartaBak14  Proszę: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=25977234-0c4d-4e66-9f9c-e1f636189470 

Polecam czat.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

dzielo05
#10 Popularyzator#

Proponuję pozmieniać hasła do konta i maila

oznacz moderatorów