anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Email z podziekowaniem

Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dzień dobry,

Chciałam ustawić automatyczne powiadomienie e mail z podziękowaniem za zakupy, jakie otrzyma kupujący po otrzymaniu przesyłki. W którym miejscu mogę to zrobić.

Dziękuje

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Twojczysty_dom, jeśli mogę coś doradzić, to nie rekomenduję osobnego mejla z podziękowaniem za zakup. Takie podziękowanie kupujący otrzymuje już po zakupie w podsumowaniu od Allegro. Osobny mejl tylko zwiększa ilość wiadomości, które otrzyma kupujący po dokonaniu zakupu.1f46d68c458dbb20f65a02965027.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Twojczysty_dom
#11 Animator#

Rozumiem, dziękuję

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie każdy kupujący takie wiadomości lubi, a może to skutkować tym, że odbije ci się na komentarzu. Niektórzy sprzedający wkładają do przesyłki podziękowania.

oznacz moderatorów

Twojczysty_dom
#11 Animator#

Dziękuję za odpowiedz.

Dostałam wiadomość  na allegro od sklepu Auchan, spodobała mi się dlatego chciałam zapytać czy jest taka możliwość. Ale tak jak napisałeś, nie każdemu może to odpowiadać.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Wszystki duże supermarkety wysyłaja takie podziękowania. Tylko, że im jest obojętne jaką wystawisz opinię. Nikt im za opinię negatywną nie obniży jakości sprzedazy, i nie da punktów ujemnych, ani nie będzie liczył %.  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 To chyba tylko ty wystawiłbyś negatywny komentarz po podziękowaniu za zakup. Normalnie jest tak, że podziękowanie budzi pozytywne emocje. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Podziękowanie owszem budzi pozytywne emocje, ale nie każdy to lubi. Ja osobiście kasuję bez czytania, bo zapychają tylko skrzynkę mailową. Ale nigdy z tego powdu bym nie obniżył oceny.

oznacz moderatorów