anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

godziny podjazdu kuriera DPD

wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, sytuacja z dziś: zamówiłam podjazd kuriera DPD po 3 paczki na godzinę 14-16. Pan podjechał ok godz. 12. Zapytałam czemu tak wcześnie (jeszcze nie mam paczek), a kurier na to, że godziny są ustalone z allegro, a nie z DPD i on nie musi się do nich stosować. Jak w takim razie mam nadać paczki w terminie, skoro nie wiem, kiedy będzie kurier, tzn. na którą godzinę mam być gotowa (ten jeździ do końca tygodnia, potem się zmieniają i nie wiem, o której godzinie spodziewać się drugiego kuriera- jak ustawić godzinę graniczną do nadania paczek w tym samym dniu). Będę wdzięczna za wyjaśnienie, czy godziny podjazdu kuriera są wiążące.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

majster_man
#14 Krzewiciel#

Napisz,reklamację na podjazd do allegro, to ich usługa.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@wiki0441 My zgłaszamy zamówienie do DPD jak mamy spakowane paczki. Najwyżej trzeba będzie poczekać do 2 godzin. Ale dziś był w 10 minut. W naszym przypadku codziennie przyjeżdża ktoś inny i nie ma się jak "po ludzku" umówić.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

godz 14-16 tak ustala system  a nie kurier a kurier odbiera kiedy jest w pobliżu odbioru i niema rady na to

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

kazdy by chcial żeby to kurier sie dostosowywal  🙂 Ciekawe czy doby by mu wystarczylo

czlowiek ktory o 5:00-6:00 na sortowni paczki ładuje i potem robi po 100 punktów +

 

Osobiscie z kurierami zyje dobrze i wystarczy porozmawiac, dopytac, poinformowac i moze zmieni trase i np wrzuci Cie na koniec listy

Ja sie dostosowalem do mojego kuriera DPD, zmienilem godzine graniczną na 9:30 i srednio 10:00-10:30 mam paczki odebrane, reszta leci nastepnego dnia.

Nie bede czlowiekowi robic pod górke z powodu kilku paczek

Allegro tez powinno sie na tym zastanowic by troszke odpuscic z tymi nadaniami bo to bedzie prowadzilo do wielu konfliktów i złoścliwosci

 

Dla przypomnienia dodam, że kurier to czlowiek, nie maszyna

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Ja rownież żyję dobrze z kurierami i staram się z nimi dogadać, ale próbuję to wszystko zgrać z wymaganiami allegro, a w praktyce nie zawsze jest łatwo.

oznacz moderatorów