anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić w przypadku oszustwa i udostępnienia danych karty, aby zabezpieczyć konto?

Client:96685519
#7 Wielbiciel#

Hej , moja mama została oszukana na allegro, niestety podała dane karty 😔 Na koncie ma pare groszy i tym się nie martwię, wypowiedziałyśmy też umowę z tym bankiem. Jednak martwi mnie jedna sprawa, czy oszust może się dostać do jej danych takich jak pesel itp?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

maxr01
#17 Koryfeusz#

Hej, a czy możesz bliżej podać  w jaki to magiczny sposób Twoja mama została oszukana na  Allegro?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:96685519 przykro mi, że spotkała ją taka przykra sytuacja. Zawsze dla bezpieczeństwa może zmienić dane do logowania, ale to, że podała numer karty nie sprawiło, że osoba które te dane pozyskała ma dostęp do konta Allegro. Na Allegro nie podajesz takich danychjak pesel, więc te informacje są bezpieczne. Najważniejsze, że skontaktowałyście się z bankiem i zablokowałyście kartę.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów