anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost paczkomaty opłata za zwrot

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, klient zakupił u mnie towar bez smarta. Wysyłka za 8.99 do paczkomatu. Nie odebrał paczki i ta dziś wróciła jako zwrot. Chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć czy została mi naliczona dodatkowa kwota za zwrot w InPost czy była darmowa. Wiem że temat był poruszany ale wszędzie są podane bardzo sprzeczne informacje. Chce być uczciwa do klienta i nie wiem ile mam mu oddać. Dziękuje za odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sklep-Boma, tak, jak pisała @Kaliope_Brzeg, sam InPost informował na Gadane, że:

Zgodnie z naszym regulaminem, usługa zwrotu jest zwolniona z opłaty za zwrot Paczki do Nadawcy z powodu wyczerpania możliwości jej doręczenia (awizacja, odmowa przyjęcia) lub z powodu zwrotu na żądanie Adresata Paczki (wymiana towaru lub rezygnacja z zakupu). Dotyczy to wszystkich przesyłek Allegro - darmowych w ramach SMART jak i tych płatnych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję Państwu za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich. 

oznacz moderatorów
darwik-firma
#12 Orędownik#

zadzwon do inpostu na nr 722 444 000 i dowiesz się  o takich zwrotach jaka jest prawda

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@darwik-firma, jak dotąd nie podałeś żadnego dowodu na swoją argumentację. Czy możesz wskazać numer zamówienia, w którym naliczono Ci opłatę za zwrot paczkomatem?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów