anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować wypłatę na konto Revolut?

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_


Czy udało się wam  kiedyś w "Ustawienia wypłat" podpiąć konto revolut ? Czy to możliwe  ?
Jeśli tak, jak ?

oznacz moderatorów
104 ODPOWIEDZI 104

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jomardyan tak, jest to możliwe. Żeby się udało wejdż proszę tutaj i wybierz jako sposób wypłaty "do banku za granicą", Następnie podaj numer rachunku bankowego i dane banku (szczegóły poniżej) oraz wybierz powiadomienia jakie chcesz otrzymywać.

Najważniesze żeby adres banku Revoluta był wprowadzony prawidłowo. Dla rachunku zarejestrowanego w Wielkiej Brytani początek numeru konta będzie zaczynał się od GBxxxxxxxxxxxxx, a w ustawieniach banku musi być wprowadzony poniższy kod i adres Revoluta:

  • Kod BIC/SWIFT: REVOGB2LXXX
  • Nazwa banku: REVOLUT LTD
  • Adres banku: 7 WESTFERRY CIRCUS THE COLUMBUS BUILDING, FLOOR 4
  • Kraj banku: Wielka Brytania

Dla rachunku zarejestrowanego na Litwie początek numeru konta będzie zaczynał się od LTxxxxxxxxxxxxx, a w ustawieniach banku musi być wprowadzony poniższy kod i adres Revoluta:

  • Kod BIC/SWIFT: REVOLT21
  • Nazwa banku: REVOLUT LTD
  • Adres banku: Konstitucijos pr. 21B, LT-08130 Vilnius
  • Kraj banku: Litwa

Koniecznie będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego (minimalna kwota przelewu weyfikacyjnego 2,00 zł) z konta revolut. Dane właścicela konta Allegro i konta Revolut muszą być takie same.
Powinno się udać 🙂 A jak będziesz miał problemy to napisz proszę ponownie, chętnie pomogę! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kwathula
#1 Nowicjusz#

Hello Monika!
I try to connect my Revolut account (Romania) to allegro payouts and I didn't manage.
My Revolut allows me to send the minimum transfer of 8 PLN (see attachment), so I cannot send 1.01 PLN to PayU S.A.
I followed all instructions from your previous message.

As well, I tried to connect to allegro payouts in both of my bank accounts from Romanian banks, and it also doesn't work with any of them...
The PayU just not accept the payment of 1.01 PLN from my banks.
Thank you!
Alex

 

Screen Shot 2022-05-28 at 3.41.25 PM.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kwathula Hi Alex! Sorry for keeping you waiting! In this case please transfer 8 zł. The amount will be returned after the verification.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

Na revoluta jest taki problem ze konto in/out są różne. 

oznacz moderatorów

Markel91
#7 Wielbiciel#

Witam a co teraz gdy revolut znowu dodał Polski iban ? można jakąś instrukcje ? pomoc 🙂

oznacz moderatorów

Markel91
#7 Wielbiciel#

Ktoś odpowie ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Markel91 przepraszam, że czekałeś na odpowiedź! Obecnie zarówno PayU jak i Przelewy24 akceptują do wypłat konto Revolut, ale jedynie zagraniczny format rachunku, dlatego jeżeli chcesz wskazać konto Revolut, to musi to być rachunek zagraniczny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

ale pytanie, jak zweryfikować konto?? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jomardyan Cześć 🙂 Chętnie pomogę, ale powiedz mi proszę na jakim etapie weryfikacji napotykasz na problem? Dokładną instrukcję otrzymałeś od @la_nika.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka  napisał(a):

@jomardyan Cześć 🙂 Chętnie pomogę, ale powiedz mi proszę na jakim etapie weryfikacji napotykasz na problem? Dokładną instrukcję otrzymałeś od @la_nika.  


Cześć, problem jest taki, ze jeśli zrobię przelew z konta Revolut, np  konto który wyświetli na revolucie, to jest konto tylko dla transferów przychodzących, a dla wychodzących jest inni. Więc z tego powodu nie da się zweryfikować konto 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jomardyan Czy masz na myśli jakieś inne konto? Bardzo proszę o jego login. Na tym koncie aktywowane są wypłaty dla rachunku: 681*****629. Usługi obu operatorów są aktywne. Nie widzę wprowadzonego rachunku Revolut.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Przepraszam ale to jest wprowadzanie w błąd. Po wysłaniu przelewu aktywacyjnego do payu pokazuje się piękny komunikat o niemożliwości używania konta zagranicznego przy przelewach24.

Załączam dowód z konta męża.

revolut.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Czy masz może ID konta męża? Skonsultuję to z P24. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

 

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Nie mam pojęcia gdzie znaleźć ID. Jego login to 

KRZYSIEK-x1  .

W skrócie jest z tym cyrk na kółkach. Używał tylko payu z moim numerem konta i było ok. Jak raz aktywował przelewy to już pozamiatane. Jestem dopisana do jego allegro jako współmałżonka. Próbował podać moje konto w mbanku. Oczywiście na przelewach nie przeszło. Nawet oba dowody im wysłał, bo liczył na to, że skoro jestem dodana do konta allegro to pójdzie i nic. Teraz próbował swojego revoluta i ten komunikat. Więc nawet nie było sensu próbować. Nie jest jedyny bo wczoraj w którymś poście też ktoś o tym wspominał. 

Wczoraj próbował wyłączyć przelewy u waszego kosultanta i oczywiście nie ma takiej możliwości ale chętnie pomogą z aktywacją. Jak opisał jakie ma problemy z aktywacją to uzyskał ponowną odpowiedź, że nie ma możliwości wyłączenia. 

Przy okazji mam pytanie. Jak założy nowe konto i potwierdzi tylko payu to będzie działało jak wcześniej na starym bez przelewów czy już nie ma takiej możliwości?

 
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Jesteś dodana na koncie męża, zatem nie powinno być problemu również z weryfikacją P24 - sprawdzę dlaczego taka sytuacja miała miejsce (sprawę z Revolut też skonsultuję) i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ok to skoro powinno przejść. To poszła weryfikacja jeszcze raz na początkowe moje konto w mbanku. Na przelewy nawet wysłałam jeszcze raz oba dowody. Przelewy blikiem. Bardzo proszę o przypilnowanie weryfikacji, bo już nie mamy nerwów do tych przelewów. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę bardzo, tak to wygląda w przelewach. Czy mogę prosić o pomoc skoro powinno przejść, a nie przechodzi... Oni chyba w ogóle osób dopisanych do konta allegro nie sprawdzają...

przelewy.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Dzięki za zrzut! Rozumiem, że załączyłaś potwierdzenie przelewu do zakładki Ustawienia wypłat? Po dołączeniu tego potwierdzenia weryfikacja powinna zakończyć się pomyślnie 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Tak, teraz poszedł.
oznacz moderatorów