anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać zdjęcie do Nowego Pomysłu?

mar-cin-k
#7 Wielbiciel#

Witam. Chciałbym napisać Nowy Pomysł i dodać zdjęcie ale nie mogę tego zrobić. 
Gdy tworzę Nowy Pomysł i klikam na ikonę aparatu (Wstaw zdjęcia) otwiera się nowe okno. W tym oknie dodaję zdjęcie, dodaję opis zdjęcia, wybieram rozmiar i położenie zdjęcia ale nie mogę kliknąć przycisku Prześlij. Po zamknięciu okna, zdjęcie nie jest dodawane do mojego pomysłu.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mar-cin-k Ja zawsze robię tak, że wklejam zdjęcie ze schowka i automatycznie dodaje się do treści.

Nie wiem na jakim systemie jesteś i w którym dokładnie działają te skróty, ale ja miałem domyślnie narzędzie "Przytnij" pod Win+Shift+S na Win10, czasami jest pod PrintScreen, zaznaczony wycinek ekranu z automatu ląduje w schowku, gotowy do wklejenia. 

Możesz nawet otworzyć zdjęcie w dowolnym edytorze obrazów, skopiować go (lub jego część) i wkleić w post, formularz automatycznie go załaduje. Limit obrazów wynosi 300 (tak na przyszłość, hehe)

Ewentualnie jest jeszcze program Sharex, jak lubisz się bawić, super narzędzie, obsługuje wiele hostingów i ma masę ustawień, tylko nie jest po Polsku (jeżeli to ważne) 😞

oznacz moderatorów

mar-cin-k
#7 Wielbiciel#

Dzieki. Faktycznie to działa i można wkleić zdjęcie bezpośrednio ze schowka.

Ale nie zmienia to faktu, że zakładka do dodawania zdjęć stworzona przez allegro nie działa. Jak allegro chce aby ludzie dodawali nowe pomysły jak nawet formularz do dodawania tych pomysłów nie działa poprawnie! Aż mi się odechciało tworzyć nowego pomysłu jak widzę że nawet jest problem z utworzeniem wątku dla tego pomysłu. 

Ale wielkie dzięki za pomoc i znalezienie innej drogi na wklejenie zdjęcia!!!

oznacz moderatorów